Kāds astrologs 1996. gadā man paredzēja, ka drīzumā uzsākšu darbu kā misionāre, un šī nodarbošanās mani ievedīs zinātnē. Es rakstīšu grāmatas, tās paliks vēsturē kā mācību viela citām paaudzēm. Es  tolaik par to pasmējos un teicu, ka veltīgi esmu samaksājusi astrologam naudu. Ka tas ir murgs, ko viņš stāstīja. 

Taču... Jau 1997. gadā es nodibināju iepazīšanās aģentūru Skārleta. Misionāres lomu nācās apzināties diezgan dīvaini. Aģentūras kartotēkā stājās milzīgs skaits sieviešu, bet vīriešus mēs iemanījāmies iesaistīt viltīgi, jo paši viņi atklāti kautrējās nākt. Nevēlējās arī par pakalpojumu maksāt. Tie, lielākā daļa, kartotēkā tika iesaistīti bez maksas. Lūk, misionāre!

Kādēļ? Ja sievietes nāk un cer satikt vīrieti, tad bija jādomā kā un kur viņu ņemt.

Jau pēc nepilna gada pāru salikumos izmantojām socionikas ieteikumus. Tas viss notika neplānoti. Pāri dzima kā sēnes pēc lietus, jo ieteikumi pēc socionikas metodēm darbojās. Par mums rakstīja dažāda  prese, dažkārt minot, ka Skārleta darbojas it kā ar maģiju.

Pārliecinoties par socionikas prognozējamām metodēm un par raksturojumu atbilstību, dzima doma par to pastāstīt citiem. Tā, 2004. gadā dzima mana pirmā grāmata: Nepārveido sevi, tikai uzzini, kas esi! Tās atkārtots, bet papildināts meties tika izdots 2007. gadā.

Turpmākie izdevumi arī dzima neplānoti, bet jau ar manu pieredzi bagātināti.

Grāmatu krievu valodā: Неняйся, только познай себя! Latvijā gandrīz nepērk. Bet dažādās pasaules malās to lejuplādē, tuvu 7 miljoniem reižu. Un bez maksas! Kāds iemanījās to kvalitatīvi ieskenēt un ievadīt internetā.

 

1 Grāmata "Izdzīvot mūžu saskanīgi" devusies pie lasītāja
2 Mana atnākšana pie socionikas
3 Grāmata "Atrodi sevi!" atvērusies
4 Komentāri no grāmatas "Nepārveido sevi, tikai uzzini, kas esi"
5 Atsauksmes no lasītājiem
6 Grāmatas par socioniku
7 Kur iegādāties grāmatas par socioniku