Iepazīsti sociotipu filmās

Cienījamais, mūsu mājaslapas apmeklētāj!

Esam priecīgi, ka daudzi regulāri seko mums. Mūsu mājaslapas apmeklētāju skaits mēnesī krietni pārsniedz desmit tūkstošus, brīžiem sasniedzot trīsdesmit tūkstošu skaitli. Tieši tāpēc mēs domājam par to, ko interesantāku Tev pastāstīt.

Tā kā mūsu mājaslapa ir profesionālu ievirzi socionikā un psihosofijā, bet pasniegta vienkāršā valodā, vēlamies Tev ieteikt, lai Tu  pavēro atbilstošu sociotipu filmās. Tās paši esam noskatījušies un atzinuši par vērtīgām konkrēta sociotipa atpazīšanā. Teoriju zināt nav gluži tas pats, kas vērot tipu dzīvē un filmās!

Varbūt Tu sacīsi - filmās jau var izdomāt jeb ko. Taču filmas ir reālu dzīves scenāriju atspoguļojums. Atliek tikai izteikt atzinību krievu režisoriem un scenāristiem par sižetu veidošanu un saturam atbilstošu aktieru piemeklēšanu.

 

Mēs sniegsim filmu nosaukumu sarakstus, kā arī filmā spilgti attēlotu sociotipu nosaukumus, kas, cerams, Tev dos labāku ieskatu par atbilstošā sociotipa rakstura izpausmes īpatnībām, uzvedību un attieksmi un starptipu attiecībām. Vērojot sociotipu filmā, to varēsi attiecināt arī uz ikdienā sastaptiem atšķirīgiem socioniskajiem tipiem. Tev vairāk paliks atmiņā viņu izpausmes un uzvedības īpatnības.

 

Filmas būs iespējams sameklēt ar Google vai Yandex.

P.S. Jāsaka, ka diemžēl visas filmas ir krievu ražojums un ne visām pieejams latviskais tulkojums. Krievu tautības režisoriem izdodas izveidot daudz spēcīgu rakstura filmu, tāpēc mūsu izvēle krita uz tām.

 

Display # 
1 Seriāls - Izvēloties likteni!
2 Seriāls - Maldināšana
3 Seriāls - Katerīna
4 Seriāls - Kontrakta noteikumi
5 Ieteicamās filmas sociotipa atpazīšani
6 Seriāls - Radu būšana