Seriāls "Kontrakta noteikumi"

There are no translations available.

Ir noslēdzies izsludinātais konkurss par filmu "Kontrakta noteikumi". Diemžēl no 8 konkursantiem pilnīgi pareizas atbildes sniegt neizdevās nevienam. Labākais rezultāts - 4 pareizi noteikti sociotipi no 7.

 

Filmā "Kontrakta noteikumi" spilgti atsedzas 1.kvadras darbība. Mašas Pavlovas, pēc sociotipa Dimā, iecerētās kāzas ar līgavaini Viktoru, pēc sociotipa Donkihotu, izjūk, jo Mašai vairāk rūp savas esošās ģimenes liktenis. Smagi saslimusi māsa, kurai nepieciešama nopietna un dārga operācija. Viņa lūdz Viktoru pārdot grūtā darbā nopelnīto dzīvokli, kam viņš nepiekrīt, un viņu duālās attiecības izirst. Diemžēl Viktoram kā Donkihotam nepiemīt sapratne par attiecībām, un viņš neprot atgūt Mašu. Arī duālas attiecības nav jāuztver kā absolūts laimes garants, jo cilvēku dzīvi regulē dažādi faktori.

Maša meklē iespēju nopelnīt naudu māsas operācijai un atsaucas uz piedāvājumu kļūt par surogātmāti.

Viņa nokļūst Marišas (Igo) un viņas vīra Oļega (Robespjēra) ģimenē. Interesanti atzīmēt, ka simpātijas starp Mašu (Dimā) un Oļega (Robespjēru) veidojas gandrīz uzreiz un abpusēji. Taču Maša nedara neko, lai sabrucinātu Oļega dzīvi ar Marišu.

Atklājas, ka Mariša ir nelietīgi samelojusi vīram Oļegam par nespēju kļūt par māti tikai tādēļ, lai saglabātu un saudzētu savu nevainojamo figūru. Uzzinot, ka sieva mērķtiecīgi melojusi, Oļegs šķir laulību. Vēlāk savu dzīvi viņš sasaista ar Mašu aktivācijas attiecībās.

Mēs saņēmām iebildi, ka filmā Maša neģērbās tik sensori, kā vajadzētu gaidīt. Arī sensorie tipi viens no otra atšķiras. Mašas piederība vecāka arhetipam nevainojami parādījās no filmas pirmās epizodes, galvenās rūpes parādot tuviniekiem un cilvēkiem sev apkārt. Dimā sievietei piemīt tāda īpašība, ka viņa rūpēs par apkārtējiem var piemirst par savu vizuālo izskatu, tomēr lietu kārtība savā mājoklī viņai ir ideāla.

 

Sniedzam pilnu filmas galveno varoņu sociotipu sarakstu:

a) Maša Pavlova - Dimā

b) Mašas draudzene Ļena - Igo

c) Viktors, Mašas iecerētais līgavainis - Donkihots

d) Marina (filmā uzrunātas kā Mariša) - Igo

e) Marinas vīrs, vēlāk Mašas vīrs Oļegs Arhipovs - Robespjērs

f) Privātklīnikas galvenā ārste Olga Ļebedeva - Žukova

g) Marinas māte Irina - Igo

 

Filmā ir parādītas trīs Igo, kuras ir savstarpēji ļoti atšķirīgas psihosofiskā tipa ietekmē.