Līvijas Veltas Miķelsonas sarakstītās grāmatas

vaks spilgti dzeltens

     Veltas Līvijas jaunākā grāmata Atrodi sevi, kura tev, lasītāj, kalpos kā attiecību rokasgrāmata, kuru  nepieciešamā brīdī varēsi palasīt, lai ieskatītos savos un citu cilvēku dvēseles dziļumos. Grāmata iznākusi 2014.gada jūnijā un jau iemantojusi lielu popularitāti.               

     Iegādājoties šo grāmatu, Tu atradīsi atbildes uz gandrīz visiem savas personības izzināšanas           jautājumiem. Grāmatā ietvertas četras sadaļas,vai četras vienā:

Atrodi sevi ir socionikas uzlabots un papidināts   variants. Daudz jaunumu! Pie katra sociotipa ievietoti 6 sieviešu un 6 vīriešu foto. Pārliecinies, varbūt arī tu esi stapt tiem!

     1. sadaļa - Socionika atklās kā dzīves laikā Tu uzņem, pārstrādā un nodod citiem informāciju. Izlasot grāmatu, Tev pavērsies durvis, kuras iepriekš varbūt bija slēgtas. Tu sapratīsi, ko dzīvē iespējams mainīt un kam savu laiku labāk netērēt. Tu atklāsi savstarpējp attiecību likumsakarības starp cilvēkiem.

     2.sadaļa - Psihosofija, ir zinātne, kura papildina socioniku, jo katram sociotipam ir 24 apakštipi.Tu uzzināsi, kā veidojas Tavi enerģijas krājumi un kā Tu viņus sadali. Tu uzzināsi, kāpēc daudziem izdodas izveidot veiksmīgu biznesu un labi nopelnīt, bet dažiem, pat pieliekot lielas pūles, tas neizdodas. Tu sapratīsi, cik svarīgs Tev ir materiālais statuss. Un atklāsi savu seksuālo enerģiju.                                  

     3.sadaļa - Es, vecāki un skolotāji. Tas būs pirmais šāda veida palīgs gan skolotājiem, vecākiem,   gan jauniešiem, kuri ir profesijas izvēles ceļā. Sadaļā atspoguļoti jauniešu izpausmes talanti jau skolas laikā, kurus vērojot, iespējams dot nekļūdīgu padomu karjeras izvēlē.                                                              

     4.sadaļa mīlniekiem - Laimei vajag divus. Tu, lasītāj, varbūt uzzināsi kaut ko jaunu par intīmas dabas jautājumiem. Varbūt tev ir samezglojušās attiecības ar partneri, vai kaut kas šķiet dīvains un nesaprotams no partnera intīmajā dzīvē. Tu uzzināsi, ka katram no 16 sociotipiem ir atšķirīga izpratne par partnera valdzināšanu, tuvošanos tam, un seksuālo baudu. Kā arī uzzināsi to, ka seksualitāti vuisvairāk ietekmē psihotips.                                                           

 

 

 

     Veltas Līvijas Miķelsones grāmatas Nepārveido sevi, tikai uzzini kas esi tulkojums krievu valodā Не меняйся, только познай себя.

     Grāmatas saturs vienkāršots, papildināts ar jaunām zināšanām un slavenību bildēm!

Grāmata būs lieliska dāvana Jūsu krieviski runājošiem draugiem un draudzenēm.

Veltas Līvijas Miķelsones grāmata Не меняйся, только познай себя vaicājiet grāmatu veikalos.

     Dīvainākais ir tas, ka šo grāmatu Latvijas veikalos krievuvalodīgie gandrīz nepērk, taču krievu vietnēs viņa ir lejuplādeta vairāk kā 5 miljons reižu. Malači hakeri! Viņa arī izvietota vietnē bookap.info/socionika blakus slavenu socionikas zinātnieku grāmatām, kā Aušras Augustinavičūtes, Viktora Guļenko u.c autoru darbiem.

 

 

 

 


 

     Kāpēc Tu visbiežāk jūties nelaimīgs un nesaprasts?  Sabiedrībā ir tendence pamanīt mūsu vājās puses, neveiksmes, visu to, ko mēs nespējam paveikt tik labi kā citi. Reti dzirdam uzslavas, uzmundrinājumus, pozitīvu vērtējumu.

     Taču katrs cilvēks piedzimst ar noteiktiem talantiem. Jautājums - vai viņš to apzinās, vai izprot sevi? Vai saprot, kur jāiet mācīties, lai viņa amats un prasmes tiktu pozitīvi novērtētas? Vai saprot, kurš partneris būs vispiemērotākais dzīvei? Vai pareizi izprot savstarpējās attiecības ģimenē, darbā un sadzīvē?

     Par to visu lasi šajā grāmatā. Ja kaut nedaudz apgūsi attiecību un sevis izpratnes jomu, tu gūsi savā personā aizstāvi un psihologu.

    Veltas Līvijas Miķelsones  grāmata Nepārveido sevi, tikai uzzini, kas esi -  ir izpārdota. 

Šī gtrāmata atkārtotā tirāžā netiks izlaista, jo ir iznākusi Atrodi sevi uzlabots variants . 

 

 


 

 

 

Velta Līvija  Miķelsone

"Nepārveido sevi, tikai uzzini, kas esi"

2004.gada izlaidums (grāmata izpārdota).