Mīlestība - kur tā paliek pēc kāzām?

 

Mīlestību vēlas izdzīvot ikviens…

Mīlestība cilvēkam ir viens no lielākiem enerģijas gūšanas avotiem. Iemīlējies cilvēks spējīgs savu spēku un enerģiju pat trīskāršot, upurējoties otra labā, pat riskējot ar savu dzīvību. Mīlestība nesatur sevī naidu. Patiesi mīlot, otrā vainas netiek meklētas. Patiesi un dziļi cilvēki iemīlas tikai saderīgā partnerī. Diemžēl, bieži tiek jaukta īslaicīga aizraušanās, miesiskā seksuālā pievilkšanās ar patiesu dziļu mīlestību.

Bet kāpēc, bieži pēc kopdzīves nodibināšanas tik ātri pazūd mīlestība? Kāpēc partnerī tiek meklētas vainas?

Ja pastāvētu tāds spēks, kura ietekmē, cilvēkiem īsā laika posmā būtu iespējams apmācīt socionikas zināšanas, tad ļoti daudzas nelaimīgas kopdzīves izpaliktu. Jo tad cilvēki spētu apzināties gaidāmos nesaskaņu iemeslus un to cēloņus.

Faktiski sliktu, cilvēku nav. Taču pastāv nesaderība starp cilvēkiem (sociotipiem).

Zināms, ka socionika cilvēkus iedala 16 sociotipos. Uz īsu brīdi var iemīlēties ikvienā no sešpadsmit. Bet mīlestība mūža garumā noturas tikai saderīgā pāru savienībā. 

Meklē savu duālu un aktivatoru savā kvadrā! Atceries, ka sabiedrība dalās četras kvadrās, kas ir kā komfortabla ģimene. Tātad, ja esi ētiskais, tev ir tikai divi saderīgie no savas kvadras, un tie ir loģiskie. Un otrādi – ja esi loģiskais, tev ir tikai divi ētiskie saderīgi no savas kvadras.

Otras divas attiecības savā kvadrā nav domātas kopdzīvei! Spoguļa attiecības vai vienādo attiecības ir paredzētas tikai un vienīgi profesionālai izaugsmei, kā arī bērnu audzināšanai.

Lai labāk izprastu saderību, mēs mēdzam pajautāt cilvēkiem: Kā jums šķiet, vai āzis var precēties ar aitu? Izskatās tik līdzīgi! Protams, cilvēki skaidri atbildēs – noteikti, nē!

Līdzīgs jautājums autovadītājam – Ja jums tālā ceļā, mazapdzīvotā apkārtnē uzsprāgst volvo riepa un jums nav rezerves, vai Jūs turpmāko ceļa gabalu brauksiet ar zaporožeca riepu, kuru piedāvā tuvumā pagadījies zemnieks? Jūs skaidri atbildēsiet, ka nevar. Ar to riepu var vienīgi lēnām aizbraukt līdz tuvākai darbnīcai.

Šos piemērus var attiecināt uz saderību starp 16 dažādiem sociotipiem. Uz īsu laiku var kontaktēties ar ikkatru, nopietni netraumējot savu veselību. Taču to nedrīkst attiecināt uz ģimenes dzīvi, kad jākontaktējas ar nesaderīgu cilvēku ikdienā.

Tiklīdz sākas kopdzīve ar nesaderīgu partneri, notiek savstarpēja vainas meklēšana. Tikai Tev derētu zināt, ka nesaderīgās attiecībās cilvēki pakļauj sevi lielam riskam. Kad laulāto ikdiena ir pārsātināta ar strīdiem, pārmetumiem un asu vārdu pārmaiņu, bieži abi saslimst ar nedziedināmām slimībām. Visbiežāk tās ir kuņģa slimības, sirds kaites – insults, infarkti, nervu slimības, asins spiediena paaugstināšanās, vairogdziedzera slimības, un ļaundabīgi audzēji.

Jāatceras, ka, tiklīdz izvēlēsies citas - svešas kvadras partneri, agrāk vai vēlāk nesaskaņas garantētas.

Bieži cilvēki uzdod jautājumus cerībā uz pozitīvu risinājumu. Ja jau reiz es uzzināju savu un sava partnera sociotipu, vai socionika dod tādas receptes, lai mēs spētu sadzīvot? Piemēram, Robespjērs ar Haksliju?

Atbilde: Socionika neliek ielāpus, bet atklāj patiesību. Tās izstrādātās metodes arī neārstē.  Vai kāds no jums spēs kardināli lauzt savu dzīves programmu? Nē, nespēsiet! Jo jūs viens otru nepārveidosiet, bet katrs paliksiet pie sava. Spriedze starp jums tikai pieaugs.