Iepazīsti sociotipu filmās

Cienījamo apmeklētāj!

 

Esam priecīgi, ka daudzi regulāri seko mums. Mūsu mājas lapas apmeklētāju skaits mēnesī krietni pārsniedz desmit tūkstošus, brīžiem sasniedzot trīsdesmit tūkstošu skaitli. Tieši tāpēc mēs domājam, ko interesantāku tev pastāstīt.

Tā kā mūsu mājas lapa ir profesionāla ar socionikas tematiku, bet pasniegta vienkāršā valodā, vēlamies dot tev ieteikumus pavērot atbilstošu sociotipu filmās. Tās būs tādas, kuras paši esam noskatījušies un atzinuši par vērtīgām konkrētu sociotipu atpazīšanā. Teoriju zināt nav gluži tas pats, kas vērot tipu dzīvē un filmās!

Varbūt tu sacīsi - filmās jau var izdomāt jeb ko. Taču, domājams, daudzi piekritīs, ka filmas ir reālu dzīves scenāriju atspoguļojums. Atliek tikai izteikt atzinību režisoriem un scenāristiem par sižetu veidošanu un saturam atbilstošu aktieru piemeklēšanu.

Mēs sniegsim filmu nosaukumu sarakstus un filmā spilgti attēlotu sociotipu nosaukumus, kas, cerams, tev dos labāku priekšstatu par atbilstošā sociotipa raksturu, uzvedību un attieksmi un starptipu attiecībām. Vērojot sociotipu dabā, vairāk paliks atmiņā viņa izpausmes.

 

Filmas būs iespējams sameklēt ar Google vai Yandex.

P.S. Jāsaka, ka diemžēl visas filmas ir krievu ražojums un ne visām no viņam pieejams latviskais tulkojums. Taču tieši krieviem ir ļoti daudz spēcīgu rakstura filmu, tāpēc mūsu izvēle krita uz tām.

1 Seriāls "Katerīna"
2 Seriāls "Kontrakta noteikumi"
3 Uzmanību - konkurss!
4 Ieteicamās filmas par sociotipiem
5 Seriāls "Radu būšana"