Lasītāj! Lai tu saprastu šī raksta nozīmi, izlasi sākumu sadaļā: Iepazīsti sociotipu filmās.

Iespējams, ka daudzus ir aizrāvis šis jautrais seriāls. Tajā dominē 3.kvadra, un interesanti pavērot attiecības savā kvadrā un starp kvadrām. Valentīna Budjko (Napoleone), kaut arī diezgan neiecietīgi strīdas ar Ivanu (Džeku), viegli salabst un nekrāj naidu - kas izpaužas aktivācijas attiecībās.

Valentīna samērā labi saprotas ar Olgu Kovaļovu (Igo), šķietami vienādo attiecības, nogludinot superego attiecībām raksturīgās nesaskaņas, kuras Olgai veidojas ar Ivanu Budjko. Olga visu laiku dresē savu vīru Juriju (Dostojevski), uzturot mirāžas attiecībām raksturīgo spriedzi. Šajā filmā atspoguļotas četru dažādu kvadru metodes bērnu audzināšanā, kas kļūst par strīdus ābolu. Taču tieši starptipu attiecību dažādība piešķir seriālam īpašu rozīnīti, uzrunājot katru skatītāju.

 Radu būšana - Сваты

Lomas:

Ivans Budjko - Džeks

Valentīna Budjko - Napoleone

Olga Kovaļova - Igo

Jurijs Kovaļovs - Dostojevskis (aktieris - Štirlics!)

Maksims Kovaļovs - Balzaks

Maša Kovaļova - Draizere (aktrise - Napoleone!)

Žeņa Kovaļova - Žukova (bērnībā - Draizere!)

Mitja Buhankins - Hakslijs (aktieris - Džeks)

Larisa Buhankina - Dimā

Ludmila Stepanovna - Maksima (aktrise - Napoleone!)

Nikolajs Nikolajevičs - Jeseņins (aktieris - Maksims!)