Igo - Iedvesmotājs

 

Atpazīstams pēc gaumīgi ģērbta, akurātu frizūru kunga, no kura jau pa gabalu jūtams kvalitatīvs parfīms, kuru viņš lieto regulāri. Igo ilgu laiku pavada pie spoguļa. No viņa staro labsirdība, optimisms, gatavs kontaktam ar ikvienu, viegli uztur sarunu. Parasti ir tas, kas visu par visiem zina. Vērojot viņa acis, pamanīsi tās dzirkstījam, raisot uzticību partnerei.

Igo ir sabiedrības cilvēks, kurš nespēj iedomāties noslēgtu dzīvi. Viesmīlīgais Igo prot rūpēties par citiem, īpaši saviem tuvākajiem. Savai mīļotajai noteikti nodrošina komfortu, arī pasniedzot paša gatavotus, garšīgus ēdienus. Un to viņš ir meistars. Ja tev ir slikts garastāvoklis, Iedvesmotājs būs tas, kurš parūpēsies, lai no tā tu atbrīvotos, jo enerģijas un entuziasma viņam pietiek priekš diviem.

Atliek tevi brīdināt, ka uz tikšanos viņš ieradīsies ar lielu nosebošanos, tādēļ tev jābūt pacietīgai un korektai, par to aizrādot. Tavu pacietību Igo noteikti novērtēs, izskatot bezgala daudz mīļvārdus, kādus tu varbūt reti dzirdi.

Sliktā iezīme - iztapība. Draugus Igo zaudēt negrib, drīzak iegūt, tādēļ dažkārt nākas mainīt savu uzvedību, dažādi izdabājot cilvēkam. Taču tādos brīžos Igo nedomā, ka dara kaut ko morāli nosodāmu, jo bez iztapības attiecību samezglojumus nogludināt nevar. Ne katrreiz cilvēks, kuram Igo izdabā, ir ieskaitīts viņa draugu lokā.

Pirmā fāze – (uz priekšu!)

Cik tu esi interesants!

Igo ir brīnišķīgs aktieris, tādēļ pirmais iespaids, ko viņš rada, var būt maldīgs, jo pirmajos pazīšanās mirkļos pasniedz sevi kā nopietnu darījuma cilvēku. Rada zinoša cilvēka iespaidu, kurš pastāsta kā veiksmīgi veicis dzīvokļa remontu, kā veiksmīgi iekārtojies darbā, kā iemantojies kaudzi slavenu draugu. Viņš pratīs pierunāt tev pilnas ausis, atliek tikai uzmanīgi klausīties un uzdod konkrētus jautājumus par tēmu, kuru jau viņš sācis izpušķot.

Ja tu būsi viņa liktenīgā sieviete, tevi nekacinās viņa daiļrunība, jo tev šķitīs ticami viņa lietderīgie padomi. Neaizmirsti laiku pa laikam izteikt dažus, viņu uzmundrinošus jautājumus:

Iesaki, lūdzu arī man, kā to paveikt!

Varbūt tu man ieteiksi, kā skaisti apģērbties sievietei?

Kur tu to visu esi apguvis?

Jā, tikai tu varēji ar to tikt galā!

Otrā fāze – (uz priekšu)!

Esmu taču tava sapņu sieviete!

Tev der zināt, ka Igo loģika ir viņa vājā vieta, tādēļ visu informāciju no tevis viņš gaidīs skaidrā, saprotamā valodā, atmetot garu skaidrošanos. Tikai tad viņš kļūs izlēmīgs un spēs pieņemt saprātīgas rīcības lēmumus. Igo ciena gudru parteri, kura spējīga loģiski izskaidrot un aizstāvēt savu viedokli. Sarunā piemini arī kādas autoritātes kā piemēram, zinātnieki ieteic, vai zinātniski pierādīts, tas Igo viesīs uzticību tev.

Centies nemainīt savus plānus un atmet impulsivitāti, jo tāds ir Igo. Bet viņam vajag pretēju partneri. Iecerētās darbības un plānus apspriediet kopā. Īpaši pateicīgs viņš būs, ja visu informāciju strukturēsi, kas arī labi padodas Robespjēra, Donkihota, arī Maksima tipa sievietēm.

Trešā fāze – (uz priekšu)!

Nosaku turpmāko virzību!

Igo ar grūtībām izprot un novērtē izdevīgumu, saprātīgumu, (arī partneres izvēlē), taču viņš zina, ka tādas pastāv. Tavs uzdevums radīt pārliecību, gan par izvēlēto darbību, gan par to, ka esi viņam vispiemērotākā partnere.

Saki viņam:

Mēs ar tevi esam unikāls pāris!

Kopdzīvē mēs spēsim realizēt visu, ko iecerējām

Mūsu gēni radīs spēcīgus pēcnācējus!

Atslēgas vārdi:

Tu nedrīksti palaist garām iespēju, kas rodas reizi dzīvē.

Mums jāpamēģina!

Ja saproti, ka viņš nespēj tevī ieklausīties un visbiežāk ir neapmierināts, pat nervozs, ja Igo neizsīkstošā enerģija tevi ir nogurdinājusi, un tu jūties uzkarsusi līdz baltkvēlei, tad atliek spert -

Soli atpakaļ

Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!

Tas liks tev secināt, ka Igo nav tavs īstais vīrietis.

Sāc skeptiski izvērtēt viņa rīcību, kā to darītu Balzaks (Igo konfliktieris). Rādi skumju, neapmierinātu sejas izteiksmi, apšaubi viņa darbības lietderību un pat izsaki negatīvas, neperspektīvas prognozes. Piedraudi, ka tas ne pie kā laba nenovedīs. Lai atvieglotu šķiršanās procesu gan sev, gan Igo, visu vainu uzņemies uz sevi.

Izsakies apmēram šādi: Es tikai velti atņemu tavu tik dārgo laiku, kura jau tā tev vienmēr pietrūkst. Es neesmu tevis vērta, un jūtu, ka nespēšu nodrošināt tev pilnvērtīgu nākotni. Un neesmu arī ne tik gudra, ne spēcīga, lai varētu nenogurstoši strādāt, apmierinot tavas vēlmes. Esmu arī samērā nepastāvīga savu nodomu īstenošanā, kas pilnīgi sadragās tavus plānus. Un ja nu es izpostu tavu dzīvi?! Vēlāk taču to nebūs iespējams atgriezt. Labāk šķirsimies tūlīt, iekams nesam sastrādājuši nelabojamas muļķības.

Viss izteiktais viņu gan satrauks, gan arī nedaudz mierinās, jo tu būsi viņam atvērusi acis. Un jācer, ka viņš samērā viegli piekritīs šķirties, jo nevēlēsies sastrādāt muļķības nedz tagad, nedz vēlāk.

Igo sievietei saderīgākais partnere ir Robespjēra vīrietis - duālās attiecības un Donkihota vīrietis - aktivācijas attiecības. Igo mirāžas (M) attiecības veidojas ar Dostojevska tipa vīrieti (no IV kvadras). Tās ir samērā izplatītas un uzskatāmas par pietiekoši veiksmīgām. Arī pusduālās attiecības ar II kvadras Maksima vīrieti ir bieži izplatītas, taču šajās attiecībās vairāk cieš Igo sieviete.  Novērojumi liecina, ka Igo daudz izplatītākas laulības ir ārpus savas kvadras ar Dostojevska vai Maksima vīriešiem. Pavisam reti Igo savu dzīvo saista ar Donkihotu, biežāk ar Robespjēru.