Robespjēra vīrietis

Robespjērs – Reorganizētājs

Robespjērs ir samērā kalsnu miesas būvi, kuram ķermeņa svars izvietojas vienmērīgi, nedaudz sakumpis, saspringtu stāju. Saskarsmē korekts. Nav iecienījis formālu apģērbu, drīzāk nēsā džemperus, boja tipa audumu virsjakas. Savlaicīgi apgriež matus, bet bārdas skūšanā regularitāti var neievērot.

Novērosi, ka viņš bieži ir iegrimis sevī, it kā atrauts no pasaules, kontaktos uzmanīgs, tos ne labprāt dibina.

Pavirši uzskatot Robespjēru, rodas ieskats kā par delikātu, intelektuālu, taču par sevi nepārliecinātu cilvēku. Bet patiesībā viņš cilvēks ar augstu atbildības sajūtu, kaut arī ne katrreiz spēj pabeigt viņaprāt garlaicīgus darbus.

Apveltīts ar spēcīgu analītisko domāšanu, tieksme papildināt zināšanas, tādēļ daļa Robespjēri daudz lasa. Visus faktus sistematizē, analizē, un izskaitļo jēgu.

Savu paziņu loku izveido jau jaunībā, kuram nav tendence paplašināties. Ietiepīgs savas taisnības meklētājs, taču to nedara ar spēka metodēm. Strīdīgās situācijas meklē loģiskus argumentus. Citus aizstāvēt nemetas, drīzāk nozūd.

Neuzņemas darīt darbus, kurus uzskata par nelietderīgiem.

Sliktā rakstura īpašība – iecirtība. Tā izpaužas tieksmē rīkoties paša saprasto likumu un principu vārdā, kas var nesaskanēt ar vairākuma viedokli.

                                                                                         

 Pirmā fāze – (uz priekšu!)

Cik tu esi interesants!

 

Svešā sabiedrībā uzvedās galanti, laipni, bet piesardzīgi, tādēļ sarunas uzturēšanu uzņemies tu. Nenoraidi viņa uzmanības pievēršanu, izturies koķeti, joko, smejies, parādi, ka viņš tev nav vienaldzīgs.

Atslēgas vārdi, uz kuriem viņš reaģēs:

Reti nākas satikt tik kulturālu kungu!

Tev piemīt īpaši labas manieres!

Tavs smaids mani iedrošina un vedina būt atklātai!

Es uzreiz pamanīju, ka tu esi patīkams cilvēks!

Ja viņš tev atbildēs tik pat draudzīgi, vari uzskatīt, ka jūsu iepazīšanās ievirzījusies pareizā gultnē. Nedaudz tevi jāsarūgtina, jo tiklīdz būsiet iepazinušies tuvāk, viņa aplidošana kļūs vēsāka, lietišķāka. Bet neuztraucies, tas tādēļ, ka Robespjērs ir ciparu cilvēks, sirdī viņš paliks iepriekšējais. Robespjēram aplidošanas vārdi gandrīz jāiemācās.

Otrā fāze – (uz priekšu!)

Esmu taču tava sapņu sieviete!

Robespjērs ilgojas pēc tādas sievietes, kura ap viņu radītu atraisītu gaisotni. Īpaši svarīgi, lai jūsu savstarpējās attiecībās valdītu pilnīga uzticēšanās. Tikai tad viņš spējīgs atbrīvoties un būt drošs, ka rīkojas pareizi. Ja Robespjērs kaut nedaudz jutīs ka tev ir tieksme uzkundzēties vai agresīvu, pavēlošu rīcību, ir spējīgs pārtraukt kontaktus.

Tevi viņš vēlās redzēt pacilātā garastāvoklī, tavus smieklus, jokus ar samērā bērnišķīgu humoru. Viņu droši vari uzaicināt dejot, viņš mīl klausīties mierīgu mūziku. Ved viņu uz tādām vietām, kurās valda nemākslota līksmība. Droši aicini viņu peldēties, slidot, piedalīties balles deju konkursos, un viņš būs aizrautīgs visu šo pasākumu apmeklētājs.

Ja esi labā garastāvoklī (pie kam ar Robespjēru kopā esot, vienmēr jāpaņem līdz labs garastāvoklis), un esi aizrautīga dejotāja, viņu varēsi pārsteigt, nodejojot kādu solo deju.

Ja varēsi vienmēr būt optimistiska, aktīva – tad tu jau būsi iekarojusi viņa sirdi. Vēlreiz jāatgādina, ka uzmākšanās un emocionālā spiediena izdarīšana atbaidīs tavu iecerēto.

Trešā fāze – (uz priekšu!)

Nosaku turpmāko virzību!

Ja iepazīšanās sākums tev izdevies veiksmīgs un esi ielūgta pie viņa ciemos, vai arī viņš pieņēmis tavu uzaicinājumu – atceries, ka līdzīgi kā Donkihots, arī Robespjērs mīl garšīgi paēst. Te pilnīgi pielāgojams teiciens, ka pirmās kvadras loģiskajiem vīriešiem mīlestība iet caur vēderu. Neuzkrītoši pievērs uzmanību viņa vizuālam izskatam, palabo greizo kaklasaiti, sakārto pavirši ap kaklu apmesto šallīti. Bet dari to tā kā starp citu.

Pēc gardām vakariņām, pasapņo kopā ar viņu par to, kā tu iedomājies iekārtot jūsu kopējo mājokli, un kas tajā būs galvenais. Tikai neiedomājies kopdzīves sakumā izmest ārā viņa veco, nolupušo, taču viņam tik mīļo rakstāmgaldu. Vecās, nošķiebtās čības nejauši paslēp, bet to vietā noliec citas – ērtas un mīkstas. Visas pārmaiņas veic lēnām un neuzkrītoši.

Atpūtas brīžos iemanies viņu vest garām tērpu veikaliem, bet neizsaki pārāk tieši savas vēlmes, vienkārši pajūsmo par to, ko redzat skatlogā. Un izsakies, ka cenas gan baigās, tu samierinātos ar daudz lētāku tāda paša modeļa tērpu. Robespjērs nav skops, bet taupīgs. Gan jau vēlāk viņš pats tevi pārsteigs.

Centies izteikties:

Esmu tik priecīga, ka tev garšoja mans ēdiens!

Es ļoti vēlētos radīt mājīgu un ērtu mūsu kopējo māju!

Mīļais, mēs taču esam radīti viens otram!

Bet ja viņš kritiski reaģē uz taviem izsaucieniem, ja vienmēr pēc ēšanas rāda neapmierinātu seju, un aizrāda, ka tev jau ir pietiekoši plaša garderobe, ka esi pārāk izšķērdīga. Ja arī tevi kaitina viņa pārākais racionālisms, - visu plānot savlaicīgi un uz plauktiņa, tad tas nebūs tavs īstais vīrietis.

Tev atliek spert

Soli atpakaļ!

Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!

Tikai mēģini viņam šķiršanos padarīt mazāk sāpīgu. Tev kādu laiku nāksies uzlikt Napoleones masku, kura Robespjēram ir konfliktiere.

Varbūt tev der iepriekš patrenēties, lai tu spētu samērā pavēlošā un pārliecinošā tonī pateikt:

Man nolūks nav pilnībā sagraut tavu dzīvi! Taču jūtu, ka es jo dienas, jo vairāk slāpēju tavu individualitāti. Manu, ka es tev sagādāju lielas grūtības. Tu nesi savā ādā!. Tad kādēļ tev turpināt uzņemties tik negaidītas vētrainas attiecībās? Jo notici, ka man nav viegli pašai tik galā ar savām vēlmēm, kuras jūtami bieži brucina tavus plānus.

Vēl vari piebilst:

Es visu laiku jūtos ar tevi kā kaujas laukā. Nebūtu godīgi arī tavu dzīvi padarīt par kaujas lauku. Un nevēlos, lai tu visu laiku par mani baidītos. Man nepieciešamas straujas pārmaiņas, tevi tas baida.

Vienlaicīgi es domāju, ka mums vispirms abiem kopā jātiek galā ar saviem ienaidniekiem, jākļūst veiksminiekiem un tikai tad domāsim par savu labklājību. Jo vai zini, visa mana dzīve būs viens kaujas lauks, mani uzmundrina straujas situāciju maiņas – tevi izsit no līdzsvara. Jūtu, ka es nespēšu tev sniegt tādu aprūpi, kādu tu gaidi un esi pelnījis. Tāpēc vienīgais saprātīgais lēmums – mums jāšķiras!

Centies runāt piepaceltā balsī, dzīvi žestikulējot un manīsi, kā izmainās viņa seja. Viņš it kā kļūst atsvešināts un pēc tādas runas pat nemēģinās tuvoties. Vēlāk no viņa drauga uzzināsi, ka viņš ir pārsteigts, kā tādu trakuli pielaidis sev tik tuvu.

                                                                               

Robespjērei duālās attiecības ir ar Igo tipa vīrieti, aktivācijas ar Dimā tipa vīrieti.  Mirāžas attiecības ir ar Štirlica tipa vīrieti, kuras nav bieži izplatītas, var uzskatīt par samērā veiksmīgām. Taču Robespjēres pusduālās attiecības ar Hamleta vīrieti, kaut arī ir izplatītas, bet par veiksmīgām nav uzskatāmas. Arī šajā tandēmā, tāpat kā Donkihotam ar Jeseņinu, trūkst sensorās funkcijas, kuras dēļ saimniecisko dzīvi neizdodas sakārtot tā, kā katrs vēlētos. Ģimenes bieži dzīvo uz iztikas minimuma, mājās valda diezgan liels haoss līdz pat antisanitāriem apstākļiem.