Hamleta vīrietis

 

 

Hamlets – Koriģētājs

Hamleta vīrietis, īpaši jaunībā ātri iedzīvojas nepazīstamās kompānijās, tajās uzvedas droši un nepiespiesti. Reizēm var šķist ka viņš tīši izrādās, jo gan dažkārt viņa teatrālais apģērbs, gan uzvedība piesaista uzmanību. Atšķirīgs ar īpaši izteiksmīgu, pat ugunīgu acu skatu, dzīvu, izteiksmīgu runu, kuru pavada efektīgi žesti, koķetērija. Izvairās skatīties partneres acīs.

Ģērbšanās stils var būt no parasta klaidoņa līdz ekstravagantam. Izmanto visu, kas vien var izdekorēt un papildināt viņa tērpu – ausīs vairāki auskari, ķēdes ap kaklu, bieži vien tērpā dominē melna krāsa, kaut kas šallveidīgs pārmests pāri plecam. Daži iecienījuši melnas platmales, ādas bikses un virsjakas. Var nēsāt garus zābakus ar spilgtiem dekoriem sānos un ja būtu modē zobeni, arī tas tiktu piestiprināts sānos. Neatņemama sastāvdaļa gredzens ar galvaskausu, vai kulons kas līdzinās kaulainam skeletam (kaut kas no nāves motīva). Mēdz atlaist garus matus, bet tik pat izplatītas ir īsās frizūras, tos krāso vairākās pat trijās krāsās, līdz pat zaļai krāsai. Ļoti izteikts Hamletam ir Vēja brāļu tērps, ar ko viņi bieži arī aizraujas. Spīd gan Hamlets, gan viņa motocikls.

Hamlets ir romantisks, kvēls, dedzīgs optimists. Spējīgs gandrīz ikvienu uz jeb ko saaģitēt, ar ko parasti arī nodarbojas. Bieži viņu vidū ir tādi, kuri apveltīti ar paranormālām spējām.

                                        hamlets-2.jpg

Sadzīvē pieticīgs, netiecas pēc komforta. Dievina ceļošanu, un tīko pēc tādām vietām, kur neviens nav kāju spēris. 

Hamlets būs tas, kas neveiksmīgu attiecību gadījumā spēs izrādīt klaju neapmierinātību, izsakot aizskarošas, naidpilnas replikas, vai arī negaidot distancēsies. Noteikti vainu uzvels partnerei, pat ja tu nebūsi vainīga.

Sliktā iezīme - avantūrists, spējīgs izdomāt jebko, bet galvenais tādu, ko līdz šim vēl neviens nebūs veicis. Bieži ar to iekuļās nepatikšanās.

Pirmā fāze – (uz priekšu!)

Cik tu esi interesants!

     

Jau pirmajā tikšanās reizē Hamlets uzvedīsies tā, lai tevī radītu izbrīnu, parādot sevi kā ļoti darbīgu un lietišķu cilvēku. Tikai vēlāk tu uzzināsi, ka tas bija teātra sākums.

Tev vajadzētu likt viņam saprast, ka esi patiesi pārsteigta par viņa darbīgumu. Hamlets gandrīz vai profesionāli spēj mainīt taktiku, slavēt sevi, uzceļoties līdz pašām virsotnēm. Un spēj regulēt citus. Viņš emocionāli spēj atmodināt „mironi”, ar acu skatu iekustināt gulošu, bet faktiski arī talantīgi tēlot un tik pat talantīgi uzņemt filmas. Ar lielu entuziasmu spēj konsultēt, skolot, mācīt gandrīz vai par jebkuru tehnisko tēmu. Tikai piesargies paprasīt, lai viņš to visu parādītu dabā, jo visdrīzāk vairāk kā pusi no stāstītā viņš īstenot neprot.

Viņam nepieciešams, lai kāda viņu uzmanīgi klausītos, ko tu spēj, ja esi Maksima vai Žukova. Dažbrīd neuzkrītoši precizē detaļas, apbrīno viņa darba spējas un profesionalitāti. Pavēro viņa telpu, kurā viņš mitinās un neaizmirsti uzslavēt un novērtēt to vietu, kuru viņš iekārtojis vismaz 10 gadus atpakaļ, bet stāsta to kā nesenu sasniegumu.

Ja esi pavisam nopietna sieviete, un viņš tev simpatizē, ar savu rimtumu izrādi to, un tavs pirmais solis būs sperts.

Otrā fāze – (uz priekšu!)

Esmu taču tava sapņu sieviete!

Hamlets ilgojas pēc tādas dzīves, kurā nebūtu jāsastopas ar grūtībām, nebūtu sevi jāapgrūtina ar ikdienas saimnieciskiem sīkumiem, kurā valdītu saprāts un kurā viss būtu saplānots un noregulēts. Arī rūpes par ikdienas uztura gādāšanu apgrūtina Hamleta dzīvi.

Ja esi ieinteresēta iekarot viņa simpātijas, tev lēnām un pamatīgi nāksies izskaidrot katru lēmumu un ieceri, kuru vēlies kopā ar viņu īstenot. Uz viņa untumiem centies reaģēt ar saprātu, un ticību, ka saderīgās attiecībās viņš mainīsies un pamazām uzņemsies sadzīves rūpes. Ja sapratīsi ar ko sākt, bet ko atlikt uz vēlāku, ja neskatoties uz viņa untumiem, spēsi radīt viņam komfortablu sadzīvi, vidi, rūpēsies par veselīgu ēdienu un ēšanas paradumiem, viņš strauji mainīsies.

Centies nereaģēt uz viņa replikām par uztura nepiemērotību, arī par to, ka pie pusdienu galda viņš var atnāk saģērbies kā uz karnevālu. Viņš ātri sapratīs, ka āksta loma piemērota citai publikai. Pie kam rūpējies par viņu nemanāmi. Ja mani, ka viņam piemīt tieksme ēst pilnīgi nesavienojamus produktus vienlaicīgi, to sākotnēji izliecies nemanām. Viņam bieži uznāk vēlēšanās pat par niecīgām slimības pazīmēm sacelt lielu troksni. Un bieži apmeklēt ārsta kabinetus. Sakarā ar īpatnībām uzturvielu izvēlē, viņam var rasties sarežģījumi gremošanas orgānos. Centies būt mierīga, pat ja redzi, ka viņš patiesi ir kaut ko nelabu ieēdis un kļuvis bāls, neizrādi liekas emocija, it kā starp citu sagatavo zāļu devu un iedod, lai izdzer.

Ja būsi pietiekoši pacietīga, gudra, aukstasinīga, un pārlieku neiestigsi sadzīvē, pavisam drīzā laikā sagaidīsi Hamleta nemākslotas simpātijas.

                                                 

 Trešā fāze – (uz priekšu!)

Nosaku turpmāko virzību!

  

Tikai negaidi, ka ātrā laikā Hamlets izšķirīgā brīdī kļūs izlēmīgs un aicinās tevi uz baznīcu. Viņa gribasspēks un lēmumi briest saderīgas partneres ietekmē, tādēļ iniciatīva jāuzņemas tev. Tu viņam skaidrā valodā pasaki: Esmu izgludinājusi tavu smokingu, ģērbies, lai varam doties uz baznīcu!

Hamlets nespēj pretoties tiešam emocionālam spiedienam. Un ja tu esi sieviete ar stipru gribu, sasniegsi, ko esi iecerējusi. Viltība šādos gadījumos nepalīdzēs, jo Hamlets cilvēku savstarpējās attiecības jūt kā uz delnas. Emocionālas dabas sieviete viņu nespēs ietekmēt, jo pats viņš smalki izprot emocijas. Tikai stipras sievietes gribasspēks, apdomāta rīcība, stingri, konkrēti norādījumi gūs iecerētos rezultātus.

Atslēgas vārdi:

Saposies un ejam!

Saņem sevi rokās!

Ja nokriti, celies!

Ja tavai pacietībai pienācis gals, ja kaitina Hamleta aktieriskā daba un jūti, ka ilgi viņa teātri neizturēsi, tad tas nav tavs īstais vīrietis. Šīm attiecībām turpinājuma nebūs, un tev jāsper

Solis atpakaļ

                                                                                    haml.jpg

Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!

 

Šajā situācijā tev jākļūst par Hamleta konflikta attiecību partneri Gabēnu. Tas tev varbūt nenāksies grūti, jo sagaidot viņa kārtējās emocionālās brāzmas, ieņem drūmas klusētājas lomu. Piedevām demonstratīvi atsakies apmeklēt viņa noorganizētos draugu pasākumus, nepārtraukti atgādini, lai apklusina skaļo mūziku, vai vairakkārt izslēdz to pati. Un centies pilnīgi nesarunāties ar viņu, nedz apsaucot, nedz dodot kādus norādījumus. Tad drīzākā laikā viņš pats atradīs iemeslu, lai tevi atstātu.

               

Ja tev šķiet, ka viņaaiziešana nav gluži nopietna, vai arī viņš pēc kāda laika cenšas atgriezties, tad sāc sarunas, kuras viņu atbaidīs. Pabiedē ar to, ka ģimene – tās ir pastāvīgas rūpes – mazgāšana, gatavošana, tīrīšana un milzīgs darbs, tās ir negulētas naktis un brīvā laika trūkums, atsacīšanās no izklaides. Un kur vēl tas laiks, kad dzims bērni – autiņi, putras, ka arī viņam tas būs jādara. Viņš būs šokā. Tas viņa aktierisko garu nobiedēs un manīsi, ka cik klusi un nemanāmi vienā dienā viņš būs pazudis.

Šāda šķiršanās būs mazāk sāpīga abiem.

                       Hamlets.jpg

Hamleta sievietei saderīgākais partneris ir Maksima tipa vīrietis - duālās attiecības, vai  Žukova tipa vīrietis - aktivācijas attiecības.

Ikkurā citā tandēmā agrāk vai vēlāk radīsies attiecību sarežģījumi. Vislielākais risks pastāv savu dzīvesdraudzeni izvēlēties no citas kvadras, kurai tu pati nepiederi. Ne visai veiksmīgas pusduālās attiecības Hamletai veidojas ar II kvadras ar Robesjēra vīrieti. Kā jau diviem intuītiem, viņu mājās valda sadzīviskais haoss. Mirāžas attiecības Hamletai ir ar Draizera tipa vīrieti, taču šis attiecības sabiedrībā ir reti sastopamas.