Napoleona vīrietis

 

 

Napoleons - virzītājs

Napoleona vīrieti tev gandrīz nekad neizdosies sastapt askētiskas miesas būvi, kārnu, kaulainu. Parasti sabiedrībā viņš ir pamanāms ar savu blīvo miesas būvi, vīrišķīgo pievilcīgumu un ar konkrētu, caururbjošo skatu. Sabiedrībā uzvedās pārliecinoši, pat cēli un karaliski. Visa viņa āriene liecina par to, ka viņš apzinās savu vērtību. Ja viņš uzskatīs tevi par simpātisku sievieti, tūlīt veltīs tev iedrošinošu skatienu, piemīlīgi pasmaidīs un iemanīsies pat izteikt kādu asprātīgu joku. Katrs, kam ir nācies sastapties ar Napoleonu, momentā ir sapratis, kurš šajā mājā ir saimnieks.

                      Nap_1.jpg    Naps_2.jpg

Piemīt talants labi izprast cilvēkus, sarunāties ar jebkuru, un bieži spēj uzturēt sarunas par daudzām tēmām. Ir vērienīgs, spēj pamanīt katru apkārt notiekošo sīkumu, cilvēks ar stipru gribu, apveltīts ar milzīgu enerģiju – tas viss ļauj viņam kontrolēt jebkuru situāciju.

Iecienījis nēsāt labas kvalitātes svīterus, arī kreklus, kā arī labi jūtas svinīgā uzvalkā. Viņa ārējais izskats vienmēr liecina par pedantiskumu, piedomā, lai apģērbā tiktu saskaņotas krāsas, piemēram, lai kaklasaite noteikti būtu saskaņota ar uzvalku un kreklu. Napoleonu vienmēr sastapsiet ar savlaicīgi nogrieztiem matiem, smaržojošu pēc viegla parfīma.

                    Naps_3.jpg   Naps_4.jpg

Taču tavam jaunajam draugam ir arī klupšanas akmens – tas ir dokumentu kārtošana, pavēļu, līgumu sastādīšana un izprašana, norēķini. Centies nepārbaudīt viņa pacietības mēru šajos jautājumos, neliec viņam lasīt jauniegādāto elektronisko preču instrukcijas – televizora, datora, veļas mazgājamās mašīnas un citus, bet izdari bez kurnēšanas to pati. Šīs nav viņa stiprais lauks.

               Naps_5.jpg    Naps_6.jpg

Pirmais etaps – uz priekšu

Cik tu esi interesants!

Jebkurā kompānijā paiet garām Napoleonam nav iespējams, jo viņš noteikti ir pamanāms. Arī viņa izteicieni daudzām sievietēm sagroza prātu. Viņš spējīgs mest nevainīgu izaicinājumu, kas reizēm robežojas pat ar viltīgu spēli. Tavs uzdevums – nepārprast viņu, bet pareizi novērtēt viņa tev pavirši veltīto skatu. Pacenties viņam atbildēt.

Taču tev viņa joki jāuztver veselīgi, bez nosodījuma, apmulsuma. Taviem komentāriem jābūt neaizskarošiem, pilnīgi neitrāliem.

Tev der zināt, ka Napoleons ciena gudras, bet arī kritiski noskaņotas, brīvas no aizspriedumiem sievietes. Tādu viņš noteikti ievēros. Jo viņām nav nepieciešama lieka, nevajadzīga slavināšana, jo savu vērtību viņš pats zina.

                         Naps_8.jpg

Otrais etaps – uz priekšu!

Esmu taču tava sapņu sieviete!

Vēl viena no Napoleona vājām iezīmēm ir tā, ka viņš nespēj zibenīgā ātrumā kaut ko prātā saskaitīt. Tādēļ būs bezgala pateicīgs tādai sievietei, kura noņems rūpes viņam par šādu uzdevumu.

                        Naps_9.jpg   Naps_10.jpg

Ja vēlies iegūt Napoleona simpātijas, pasaki viņam šādu frāzi: Nepārdzīvo, mēs visu paspēsim un ar visu tiksim galā! Nekur mums nav jāsteidzas, atmetam formalitātes!

Mazāk skaidro, bet vairāk praktiski palīdzi dažādu dokumentu noformēšanā, ielāgo, lai instrukciju lasīšana lai ir tavā kompetencē, pie kam viņa kļūdas pacenties labot, klusējot, iekams viņš pats tās vēl man pamanījis.

Radi viņā pārliecinātību par nākotni, par mērķa skaidrību, un veic saprātīgas prognozes. Tieši tādu rīcību Napoleons pamanīs, pats kļūstot optimistiskāks.

                            Naps_11.jpg    Naps_12.jpg

Trešais etaps – uz priekšu!

Nosaku turpmāko virzību!

Ir brīži, kad Napoleons nespēj izšķirties kā rīkoties un kad uzsākt darbību. To tu veiksmīgi panāksi, ja sniegsi viņam labi pārdomātu un pamatīgi pamatotu biznesa plānu.

Pacenties viņam izskaidrot, ka lai darbs nestu atdevi, tad tā ir jārīkojas. Kā panākt pievienoto vērtību ar minimālu spēka un laika patēriņu. Pie kam taviem priekšlikumiem jābūt konkrētiem un mērķtiecīgiem.

Viņu ietekmējošie atslēgas vārdi:

Pamēģināsim kopā to izdarīt!

Tas mums neprasīs lielu piepūli!

Un tēriņi arī nebūs iespaidi!

Tu taču saproti, ka mēs kopā varam tikai vinnēt!

Napoleons_13.jpg    Naps_14.jpg

Solis atpakaļ!

Mēs diemžēl nesam radīti viens otram!

Ja tu nebūsi Napoleonam piemērotā sieviete, tevi kaitinās viņa izcelšanās sabiedrībā, raušanās uz priekšu. Un ja viņa pārāk nekonkrētā domāšana tev sāk šķist ciniska pat pārāk uzmācoša, tad tev laikus jāsāk domāt kā bez liela trokšņa attālināties no viņa attālināties.

Uzvedies tā, lai pats Napoleons vēlētos šķirties no tevis. To visefektīvāk panāksi, ja uz laiku pieņemsi viņa konfliktieres Robespjēres masku.

Uzsāc ļoti sīki un skrupulozi viņam apskaidrot katru lēmumu, un pieprasi to no viņa. Neaizmirsti pamācīt, ka ikvienu priekšlikumu nepieciešams pamatot.

Sniedz viņam sīku un pamatīgu sarakstu kas viņam jāiemācās, ar ko jātiek pašam galā, kas jāiegādājas un kādi likumi jāizstudē pirms tam, lai jūs abi kopā uzsāktu vest saimniecību, vai kopēju biznesu. Tik pat pamatīgi sastādi laulības līguma uzmetumu, un neatlaidīgi pieprasi, lai viņš tajā ienes savus priekšlikumus.

Pašā noslēgumā piemetini, ka tu pati sāc šaubīties par savām jūtām pret viņu, un ka tu nekādā veidā nespēj tās izmērīt un izskaitļot, cik viņas ir stipras. Pie kam izsaki to tādā īpaši īgnā balsī, lai viņš sajūt tavas patiesās šaubas, pat nepatiku pret tevi.

Pēc šādiem vārdiem Napoleons patiesi būs satriekts, un pats piekritīs apturēt jūsu kopējos plānus, izjūtot vilšanos, attālināsies.

                             Napoleons.jpg     napoleons.jpg

Napoleonei saderīgākais partneris ir Balzaks - duālās attiecības un Džeks - aktivācijas attiecības.

Napoleones mirāžas (M) attiecību partneris ir no IV kvadras – Gabēns. Tās var uzskatīt par samērā veiksmīgām attiecībām un ir sabiedrībā bieži izplatītas. Tās raksturojas ar lielu noturību, jo abi ir sensorie. Napoleones p.d. - pusduālās attiecības ir ar Jeseņinu no II kvadras. Kaut arī ir izplatītas, bet neraksturojas ar lielu noturību - jo abi ir ētiskie (sievišķie tipi). Visbiežāk attiecības pārtrauc Napoleone kā iemeslu minot nesaskaņas intīmajā jomā.

                                     Naps_16.jpg     napoleons_17.jpg