Kāpēc pāri šķiras? Agneses Zeltiņas vīrieši

Kā atpazīt vīrieša sociotipu

 

Preses īpaši iemīlētā Agnese Zeltiņa

Vispirms par Agneses socionisko, vai rakstura tipu. Pēc jaunības fotogrāfijām viegli noteikt Agneses socionisko tipu – ENFP vai pēc pseidonīma Donkihote. Socionikā ir tāds jēdziens – sievišķās (feminīnās), vīrišķās (maskulīnās) iezīmes. Agnese kā loģiskā, pieder pie vīrišķā tipa sievietēm. Turklāt pēc socioniku pildinošās zinātnes – psihosofijas, Agnesei dominē emociju (E) funkcija, un tas liek šaubīties par atbilstību loģiskajam socioniskam tipam. Vērojot jaunības fotogrāfijas viegli pamanāmas vīrišķās iezīmes, vēlāk Agnese iemanījās tās maskēt.

 .   

 

Kāpēc Agnesei nav izveidojušās noturīgas attiecības?

Šīs viņas iekšējās izjūtas par vīrišķo un sievišķo, traucē atrast pareizo partneri, jo Agneses saderīgiem vīriešiem – Dimā un Igo, piemīt sievišķās iezīmes. Tāds partneris Agnesi papildinātu. Taču Agnese pat sejas korekciju veic, pretēji savam tipam, vēloties izskatīties sievišķīgāka. Tas piesaista nepareizos vīriešu tipus.

                

 

Visbiežāk divi mīlnieki satuvojas abpusēji pārņemtās kaislības, un radušās ķīmijas ietekmē, kad hormoni pārvērš normālu cilvēku nenormālā. Ezoteriķis A. Svijašs ir teicis, ka iemīlējies cilvēks zaudē prātu. Ja ķīmiskā reakcija notikusi nesaderīgu partneru starpā, drīzumā apslābst kaislība, nodziest pievilkšanās dzirkstelīte, te nelīdz nekādi aizbildinājumi, solījumi, likumīgā attiecību reģistrēšana, pat inteliģentā audzināšana ģimenē. Iemīlēties var dažādu attiecību partneros, pat revidentā. Latviešu fabulas arī vēsta par ačgārnu mīlestību, kā, piemēram, dzērve iemīlas vēzī un citas.

 

Noslēpumainais meitas tēvs

Savulaik sabiedrībā mēļoja, ka Zeltiņas meitas tēvs varētu būt Dailes teātra aktieris Rihards Zihmanis, ar kuru tolaik jauno aktrisi vienojušas romantiskas jūtas. Analizējot interneta vidē pieejamo informāciju un, veicot aptauju aktrises paziņu lokā, »VZ« noskaidroja, ka Zeltiņas meitas tētis ir Ričards Binde.

Socioniķa komentārs. Ričards Binde, visticamāk, ir Žukova tipa vīrietis. Pēc socionikas saderības tabulas viņus saistīja (d) darba attiecības, kurās komforts ir 9 no iespējamām 25 ballēm. Parasti darba attiecībās ātri apdziest vienojošā dzirkstelīte un kopdzīve nav ilgstoša. Tās var pastāvēt materiālo apsvērumu dēļ, vai kā kolēģiem.

                                         

 

Pirmā oficiālā laulība ar Aleksu Dubasu

[..] Zeltiņa arī vairākus gadus bija precējusies ar Maskavas radiostacijas „Sudraba lietus” dīdžeju Aleksu Dubasu. Viņi apprecējās 2001. gada 1. septembrī, abu laulībā dzima dēliņš Robijs (8), taču ģimene pēc nepilniem pieciem gadiem (2005.) izjuka.

             

 Socioniķa komentārs. Agneses pirmais vīrs Aleksejs Dubass – Jeseņina tips. Šīs attiecības dēvē par (p.d.) pusduālām, kurās sadzīves komforts ir 18 no iespējamām 25 ballēm. Kaut arī attiecībās nav pilnīga papildinājuma, taču šādā tandēmā pāri šķiras retāk, jo spējīgi otrā novērtēt labās īpašības, spējīgi būt labi draugi. Visticamāk, Dubasa traģiskais atgadījums ar cilvēka saduršanu un tiesāšanās pielika punktu pāra laulībai.

 

Attiecības ar Miku Ozoliņu

Agneses visvairāk apspriestākās attiecības bija ar gados jauno režisoru Miku Ozoliņu. Abu starpā uzplauka romantiskas jūtas un cerību pilni viņi 2010. gadā devās uz ASV. Esmu neizsakāmi priecīga! – izteicās Zeltiņa.

                    

 

Socioniķa komentārs. Mani tolaik izjautāja sabiedrībā populārs žurnāls, vaicājot par Agneses un Mika attiecību noturību. Es atbildēju, ka šīm attiecībām nav perspektīvas. Abi pieder vienam un tam pašam Donkihota tipam. Socionikā tās dēvē par (V) vienādo attiecībām. Kaut arī iepazīšanās un satuvināšanās notiek ātri, pāris drīzā laikā “izsmeļ” visu interesanto informāciju no otra. Vēl pēc kāda laika viņi vispār var pārstāt sarunāties viens ar otru.

Tā arī notika. Pat nesagaidot kopdzīves gadu, 9 mēnešus pēc saderināšanās cerības sabruka. Agnese no ASV atgriezās viena.

Attiecību izjukšanas gadījumos, katrs cilvēks meklē attaisnojumu. Vispareizākais attaisnojums būtu - nesaderība pēc socionikas prognozēm.

Agnese savu lēmumu motivēja: …izlēmu pārtraukt attiecības ar Ozoliņu, jo viņš tomēr nav sevi pierādījis kā nobriedušu personību visās tās izpausmēs. Vēlos būt blakus nobriedušai personībai visās tās izpausmēs. Tas ir vienīgais un nemainīgais iemesls, kāpēc pieņēmu šādu lēmumu. Sākumā domāju, ka tādu cilvēku esmu satikusi. Dzīve tomēr pierādīja, ka ne. Man nav laika gaidīt, jo ļoti daudz kas jādara šajā dzīvē,” skaidroja Agnese Zeltiņa, piebilstot: Priecājos, ka iztikām bez salauztām sirdīm un pazemojošiem strīdiem. Filmu tomēr prezentēja abi.

                                            

 

Attiecības ar Mareku Lāci

2010. gada pavasaris iestājies ne tikai dabā, bet arī Agneses Zeltiņas privātajā dzīvē. Nenobriedušu nopietnām attiecībām Miku Ozoliņu ir nomainījis dīdžejs Mareks Lācis. Līdz ar jaunu vīrieti blakām Zeltiņa ne tikai atguvusi savu starojumu, bet arī atklājusi jaunu aizraušanos – dejošanu.

                 

Jaunā vīrieša sabiedrībā Zeltiņa burtiski staroja, un nevarēja nepamanīt, ka šī cilvēka kompānijā viņa jūtas patiešām lieliski. Abi ne tikai atpūšas kopā, bet arī ir saistīti ar ballīšu organizēšanu.

Socioniķa komentārs. Neizdevās atrast faktus, kā Agnesei beidzās attiecības ar Mareku Lāci, taču atliek piebilst – Mareks bija Agnese pareizais - Igo tipa vīrietis. Šīs dēvē par (A) aktivācijas attiecībām un ir uzskatāmas par pilnīgi papildinošām. Saderība ballēs ir gandrīz maksimālās 24 balles, vēl saderīgāks partneris Agnesei būtu Dimā – Duālais.

 

Attiecības ar Ivo Bankovu

(2011. gads) Šopavasar ne reizi vien aktrise Agnese Zeltiņa (39) redzēta kopā ar skaņu režisoru Ivo Bankavu (39). Vai izveidojies jauns pāris?

                                        

Agnese: Ar Ivo Bankavu mūs saista sena draudzība. Izdomājām kopā apmeklēt Ringo Stāra koncertu, bet par attiecībām mūsu starpā runāt pāragri.

Bankovs saka, ka Agnesi pazīstot jau 20 gadus: Mūs saista sena draudzība. Izdomājām kopā apmeklēt koncertu, bet par attiecībām mūsu starpā runāt pāragri. Mēs patiešām esam labi draugi, un mums nav īpašu attiecību.

Taču prese apgalvo, ka pāris jau labu laiku dzīvojot kopā.

Socioniķa komentārs: Līdzīgi kā ar meitas tēvu, arī ar Ivo Bankovu Agnesi saista (d) darba attiecības, jo Ivo ir Žukova tips.

 

Attiecības ar itāļu draugu

(2012.g) Paparaci foto - Zeltiņa ar ilgi slēpto itāļu draugu Latvijā. Agnese Zeltiņa (40) jau desmit mēnešus dzīvo Itālijā, uz kurieni viņu aizvedis darbs. Baumo, ka ne tikai darbs – viņai šajā valstī esot arī attiecības. Pirms Līgo svētkiem aktrise bija ieradusies Latvijā un redzēta pastaigājamies kāda noslēpumaina pavadoņa sabiedrībā. Viss liecināja, ka tieši šis vīrietis ir Zeltiņas jaunais draugs.

                                                          

Vai tas būtu tik ilgi slēptais Zeltiņas itāļu pielūdzējs, kura dēļ aktrise un modele dzimteni apmeklē tik reti un Itāliju drīz sauks par savām mājām? VZ« diemžēl neizdevās gūt kādus komentārus par noslēpumainā kunga personību no pašas Zeltiņas.

 Socioniķa komentārs: arī šīs itāļu draugs varētu būt Jeseņins, taču apgalvot nav iespējams, jo seja nav saskatāma. 

 

Attiecības ar Rūdolfu Brēmani

(2013.g) Smalkajās aprindās jau labu laiku baumojot, ka aktrisei Agnesei Zeltiņai, pēc šķiršanās ar itāļu draugu, izveidojušās jaunas attiecības Latvijā, raksta žurnāls «Kas Jauns».

Agnese Zeltiņa jau ilgāku laiku sabiedriskus pasākumus apmeklē diplomāta Rūdolfa Brēmaņa sabiedrībā. Runā, ka pāris iepazinies kādā 2013. gada pasākumā un abi iemīlējušies no pirmā acu uzmetiena. Kopš tā laika pāris palika nešķirami. Abi priekā kūst!

                    

… tačuPēc trīsarpus gadu ilgām attiecībām izšķīrušies aktrise Agnese Zeltiņa un bijušais diplomāts Rūdoplfs Brēmanis.

Runā, ka pāra attiecības beigušās ar lielu ažiotāžu, jo Brēmanis vienlaikus uzturējis attiecības ar vairākām daiļā dzimuma pārstāvēm. Agnese situāciju nekomentē.

Agnese atbildējusi, ka par šķiršanos komentāru nebūs.

                          

 Socioniķa komentārs. Rūdolfa Brēmaņa sociotips atkal ir Jeseņins. Agneses partnera izvēles modelis paliek nemainīgs. Tas viņai ir ieprogrammējies zemapziņā. Uz katru atšķirīgu izrādi jāmaina dekorācijas, bet Agnese tās nomainīt nespēj. Saturs mainās, bet dekorācijas paliek vecās.

 

Agnese! Visticamāk, ka Tu nejūties ģimeniski piepildīta. Pagaidām nav tādas laboratorijas, kurā varētu pārliecināties un paeksperimentēt, kādas sajūtas pārņem, kontaktējoties ar saderīgo partneri. Vienīgais ieteikums – pavērot vizuāli, kādi izskatās Tavi saderīgie - Dimā un Igo tipa vīrieši!

 Arī Tava meita pieder pie Dimā tipam, visticamāk, tev ar viņu ir komfortablas attiecības. Tādas pat sajūtas būs ar sederīgo vīrieti. Ņem vērā, ka nedz Dimā, nedz Igo nemīl ataudzēt bārdu!