Kāpēc pāri šķiras? Aurēlijas un Ivara Kalniņa partneri

Kā atpazīt vīrieša sociotipu

 

Kas vienam slikts, citam vislabākais

 Šie ir viedi vārdi. Tos vislabāk var izskaidrot un pierādīt to ticamību, talkā ņemot socioniku.

Šoreiz stāsts būs atšķirīgāks no iepriekšējiem, atbilstošs virsrakstam.

Pēc Krilova fabulas motīviem

Krilova fabula vēsta par to, ka nesaderīgiem dzīvniekiem rīcība un izvirzītā stratēģija ir bez vienota mērķa, kad katrs vezumu velk uz savu pusi.

Cilvēku attiecībās bieži arī ir trīs kontakta personas, bet tādu apvienojumu nesauc par attiecībām starp tipiem, bet gan attiecības grupā.

                                          

Divu tautā pazīstamo aktieru Aurēlijas un Ivara Kalniņa bijušās attiecības aplūkosim tikai divatā, 1:1, bet arī šādā pāra apvienojumā viņu rīcībai un izvirzītā mērķa stratēģijai nav vienota mērķa.

Par abiem aktieriem tiek jūsmots arī viņu vizuālā skaistuma dēļ. Un patiesi, no malas skatoties, kāpēc nevarēja sadzīvot?

Kā cilvēki motivē attiecību iziršanu?

Neaguvis socioniku, cilvēks pat neaizdomājas, ka attiecības var būt arī pilnīgi nesaderīgas (nevainojot nevienu). Taču sabiedrība parasti vienu no pāra ieskaita sliktajos. Socionikā tāda apzīmējuma – sliktais un labais nepastāv. Cilvēki ir tikai vairāk vai mazāk savstarpēji nesaderīgi (saderīgi). Par to arī šī stāsta pirmā daļa.

 

Savulaik prese rakstīja: Aktieri Aurēlija Anužīte (40) un Ivars Kalniņš (64) bija spilgts 90. gadu pāris. Abi audzināja dēlu Miku (18) un šķita tik skaists pāris. Taču 90. gadu beigās laulība tika šķirta, izskanēja pat runas, ka Ivars Kalniņš esot bijis vardarbīgs vīrs un situs savu sievu. Deviņdesmito gadu beigās viņu laulība tika izšķirta (1992 – 1997).

Socioniķa komentārs:

Aurēlijas socioniskais tips ir ENFP vai Hakslija, Ivara – ESTP vai Žukovs.

Palūkojoties starptipu vai saderības tabulā redzam, ka šīs attiecības tiek dēvētas par (s.e.) superego attiecībām. Viņas pieder grupai kura tiek dēvēta par cīņas, pretspara, arī bezperspektīvām attiecībām. Tajās saskaņa grūti rodama.

Bieži starp superego partneriem notiek nepārtraukta izskaidrošanās, asi stīdi, līdz pat fiziskai ietekmēšanai. Kopdarbībā abi bremzē otra darbību. Arī partnera izaugsme neinteresē. Drīzāk to uzskata par liekulīgu izcelšanos. Abi viens otru kontrolē un neuzticas, kas abus nogurdina. Pazūd tuvība. Komforts ballēs (-) 10, no maksimāli iespējamām 26 Hakslijai, vai no 45 Žukovam. To faktiski dēvē par diskomfortu.

                                     

 

Lai vai kā tur būtu bijis, šobrīd abi ir nodibijnājuši jaunas ģimenes – Aurēlija ir precējusues ar uzņēmēju Andri Lauciņu un audzina divus bērnus, arī Ivars Kalniņš ar sievu Lauru Magaznieci audzina divas meitas.

                                            

Ar turīgo uzņēmēju Andri Lauciņu lietuviešu izcelsmes aktrise apprecējās 2005. gadā, bet divarpus gadu pēc kāzām abi noslēdza laulības līgumu par visas mantas kopību, ar ko Aurēlija tikusi pie miljonāres statusa.

Aurēlija daudzus gadus strādājusi Jaunajā Rīgas teātrī un filmējās kino. Kopš pārtraukusi filmēšanos TV seriālā „Neprāta cena”, viņa mērķtiecīgi nodevusies ģimenes dzīvei un algotu darbu vairs nestrādā. Šobrīd viņu ģimenē ir četri bērni (Kas jauns).

Socioniķa komentārs:

Aurēlijas vīrs pēc sociotipa ESTJ jeb Štirlics. Viņus saista (A) aktivācijas attiecības, kurās komforts ballēs ir visaugstākais.

Fakts, kad tik pieprasīta un tautā mīlēta aktrise mīlestības un ģimenes vārdā var pamest profesionālo darbību, liecina tikai to, ka viņi kopdzīvē jūtas pašpietiekami un laimīgi. Andrim Aurēlija ir vislabākā!

 

Prese rakstīja: Pirmoreiz laulības ostā Ivars Kalniņš iestūrēja pirms 37 gadiem – laulībā ar sievu Ilgu Kalniņu, kas nu jau aizgājusi mūžībā (nodzīvojis 20 gadus) dzimušas divas meitas.

Par slavenā aktiera otro sievu kļuva tolaik vēl mazpazīstamā lietuviešu aktrise Aurēlija Anužīte, kas bija par viņu 25 gadus jaunāka.

Zinātāji runā, ka savulaik Ivaram Kalniņam bijis romāns ar izcilo aktrisi Viju Artmani (pāris spēlēja kopā Rīgas kinostudijas mākslas filmā Teātris).

Socioniķa komentārs: Vijas Artmanes socioniskais tips ir ESTP vai Žukova, tas pats, kas Ivaram Kalniņam. Tātad (V) vienādie, attiecības, kuras beidzas, īsti nesākušās.

                             

Romantiskas attiecības uzplaiksnījušas arī ar krievu ekrāna skaistuli Jeļenu Safonovu (filmas Ziemas ķirši uzņemšanas laikā) un vēl daudzām citām aktrisēm.

Socioniķa komentārs: Sofronovas socioniskais tips nav noteikts.

                           

Pašlaik Ivars Kalniņš ir precējies ar Lauru Magaznieci (šobrīd Kalniņu) un kopā audzina meitas Luīzi Dārtu un Vivjenu Annu. Kalniņš sargā meitiņas no publicitātes.

                                        

Socioniķa komentārs:

Lauras Magaznieces socioniskais tips ir INFP vai Jeseņina. Starp viņiem, līdzīgi kā iepriekšējam pārim, ir viskomfortablākās (D) duālās attiecības, kurās komforts ballēs ir maksimālās (+) 45 balles.

Visticamāk, ka aktieris Ivars Kalniņš, kurš tiek lutināts no sieviešu uzmanības, ir atradis savu sirdsmieru kopā ar Lauru.

 

Prese raksta: Ar savu trešo sievu – par viņu 29 gadus jaunāko Lauru Magaznieci – Ivars Kalniņš ir kopā vairāk nekā desmit gadu. Abu attiecības oficiāli reģistrētas 2009. gadā.

Socioniķa komentārs:

Bezcerīgi meklēt sabiedriskās vietnēs komentārus, ka Ivars Kalniņš ar sievu Lauru nonāktu konflikta situācijās, kur nu vēl censtos fiziski ietekmēt. Parasti tādu cilvēku dzīve ir kā uz delnas un nav noslēpjami pat sīkumi. Tātad pāris dzīvo saticībā un mīlestībā.  Tātad Ivars Kalniņš nav tas sliktais vīrietis, kuram piemīt tieksme iekaustīt sievietes.

Prese raksta, ka Ivars pilnīgi sevi velta ģimenei, baudot klusu un mierīgu mājas dzīvi. No mediju uzmanības aktieris savu privāto, tanī skaitā arī savu meitiņu dzīvi rūpīgi sargā. Tas atbilst loģiskajam tipam, kāds ir Ivars.

                                            

Lauras drosmīgais apavu nēsāšanas stils liecina par intuitīvo funkciju, kura Jeseņinai ir dominējošā.

 

 

Stāsts par diviem atšķirīga tipa cilvēkiem un viņu attiecībām ar pretējo dzimumu apliecina virsrakstā vēstīto: Kas vienam slikts, otram vislabākais.

Abiem aktieriem laimējās jau ar otro piegājienu atrast saderīgos partnerus. Der piebilst, ka socionikas prognozēm var ticēt!

Lai viņiem laimīga kopdzīve līdz pat sirmam vecumam!