Kāpēc pāri šķiras? Lienes Šomases vīrieši

Kā atpazīt vīrieša sociotipu

                                       

 Liene Šomase savu slavas ceļu Latvijas šovbiznesā uzsāka 2004. gadā, ar pseidonīmu Lenii piedaloties tolaik populārajā šovā Talantu fabrika 4. Viņa diezgan ātri kļuva slavena kā talantīga dziedātāja

Taču populārajai dziedātājai Lienei Šomasei attiecību tēma nav veiksmes stāsts - jaunā sieviete ne reizi vien vīlusies attiecībās. Bijušas vairākas neveiksmīgas gadījuma attiecības.

 

2009. g. Pirmās nopietnākās attiecības ar Mārtiņu Samuli

Taču ar TV šova Sapņu līgava dalībnieku Mārtiņu Samuli, kas, starp citu, nākot no turīgas ģimenes, populārā dziedātāja iepazinās, kad kopīgā draugu kompānijā 2009. gadu visi sagaidīja Norvēģijas kalnos.

Simpātijas abu starpā gan uzplauka mazliet vēlāk, kad 2011. gada 17. jūnijā pasaulē nāca abu meitiņa, kurai vecāki deva skaistu vārdu – Gabriela. Vaicāta, vai domā par precēšanos ar meitas tēvu, dziedātāja bija noskaņota skeptiski.

Neilgi pirms meitas piedzimšanas intervijā žurnālam Patiesā Dzīve Liene Šomase atklāti pateica, ka neredz iemeslu attiecību oficiālai noformēšanai. Uzskatu, ka kāzas ir kaut kas ļoti intīms. Un bērna dēļ... Ja nejūti simtprocentīgi, ka tas ir īstais cilvēks līdz mūža galam…

Pēc 2 gadiem Liene ar Mārtiņu izšķīrās.

 

                                   

 Socioniķa komentārs: Lienes socioniskais tips ir Napoleone (III kvadra). Viņas draugs un meitas tēvs Mārtiņš ir Draizers, starp viņiem bija spoguļa, jeb cieņas attiecības. Kaut arī spoguļa attiecību partneriem komunikācija viegla, un viņu starpā bieži atplaukst savstarpējās simpātijas, tomēr ģimenes dibināšanai tās nav piemērotas. To paredz socionikas prognozes. Ir novērots, ka šādi pāri samērā ātrā laikā pēc kopdzīves uzsākšanas izšķiras. Komforts ballēs no iespējamām 45 tikai 21 balle. Vairāk par spoguļa attiecībām var izlasīt sadaļā Saderība un nesaderība attiecībās.

 

                           

 

Drīz pēc šķiršanās Lienei sākās randiņu periods.

 

(2011. g.) Īss attiecību periods ar sportistu Tāli Bangu

Dziedātāja Liene Šomase (24), kas izšķīrusies no savas gadu vecās meitiņas Gabrielas tēva Mārtiņa Samuļa (29), šovasar laiku pavada kopā ar uzņēmēju un sportistu Tāli Bangu (27).

Kā ievēroja žurnāls Kas Jauns, šovasar Liene Šomase izbrīvē laiku ne tikai meitai un muzikālajām izrādēm, bet arī kādam jaunam vīrietim — Mežaparka atpūtas kompleksa Ziemas parks līdzīpašniekam un direktoram Tālim Bangam.

 

                                    

 Socioniķa komentārs: Lienei veicas ar spoguļa attiecību partneriem, jo arī Tālis pieder pie Draizera sociotipa. Šīs attiecības komfortabli veidojas starp bērniem un vecākiem, brāļiem, māsām, divām draudzenēm, skolēna un skolotāja. Spogulis ir gandrīz kā vienādais un ļoti ātri apsīkst tematu sarunām.

 

(2012. g.) Smags periods ar uzņēmēju - būvnieku Alvi Sāru - Donkihots

Aizvadītajā nedēļā Šomase apmeklēja viesnīcas Elizabete vasaras sezonas slēgšanas ballīti, un uz šo pasākumu dziedātāju pavadīja uzņēmējs Alvis Sārs, kurš vakara gaitā no savas dāmas neatkāpās ne soli.

                     

  Liene Facebook profilā paziņoja, ka ir no attiecībām brīva sieviete (pēc šķiršanās no Samuļa), bet tagad viņas profilu rotā paziņojums, ka dziedātāja uzsākusi attiecības, bet tās ir sarežģītas.

 

Socioniķa komentārs: jau pati Liene piemetina, ka uzsākusi sarežģītas attiecības. Tā kādreiz notiek, ka partneris piesaista ar kādiem ārējiem dotumiem, taču dvēselisko komfortu pilnīgi nejūt. Bet cer uz to.

 

Socionikas speciālisti iesaka – ja jūti, ka attiecības veidojas sarežģītas, neceri uz uzlabojumiem. Tās ir pirmās pazīmes, ka attiecības ar steigu ir jāpārtrauc. Protams, iegūstot socionikas pamatzināšanas, ātri vien kļūst skaidrs, kurā attiecību gradācijā jāmeklē nesaskaņu krustpunkts. Alvja socioniskais tips ir Donkihots, tās ir superego jeb nogurdināšanas attiecības. Šajā gadījumā starp abiem valda diskomforts un balles jau ir ar mīnus zīmi (-3), no iespējamām (+45). Dažkārt kopdzīvē notiek par fiziska izrēķināšanās.

 

(2013.g) Aizraušanās ar Rūdolfu Brēmani Jeseņins

                        

 

Ārlietu ministrijas Ārējo ekonomisko sakaru veicināšanas nodaļas vadītājs Rūdolfs Brēmanis 2013. gada pavasarī draudzējās ar dziedātāju Lieni Šomasi.

Rūdolfs Brēmanis iepriekš jau aplidojis un draudzējies ar slavenām dāmām. Viņa mūzas bijušas princešu šova seksīgākā dalībniece Monta Zuke, kā arī dziedātāja Liene Šomase.

Arī randiņu periods ar Rūdolfu Brēmani beidzās, īsti vēl nesācies.

 

Socioniķa komentārs: Rūdolfa socioniskais tips ir Jeseņins, Napoleonei Lienei ar viņu veidojas pusduālās jeb novērtēšanas attiecības. Komforts ballēs 25. Dažkārt šādi pāri nodzīvo ilgu un garu kopdzīvi, taču biežāk tomēr pēc gadiem 8 šķiras.

 

(2014. g.) Attiecības ar Bruno Holstu - Draizers

Dziedātāja Liene Šomase, šķiet, beidzot atradusi savu otro pusīti – šoreiz Cesvainieti, hokeja kluba dibinātāja un spēlētāja Bruno Holsta personā.

Dziedātāja bieži vien pasākumos bija manīta dažādu vīriešu sabiedrībā, šķita, ka dziedātāja pat apzināti maina pavadoņus. Tomēr nu jau ilgāku laiku Liene manīta kopā ar kādu jaunu, izskatīgu vīrieti. Kasjauns.lv noskaidroja, ka Lienes Šomases draugs ir hokejists Bruno Holsts.

 

        

 

 

Pēc četru mēnešu kopdzīves pāris piedzīvojis skandalozu šķiršanos. Es vienkārši iekritu šķietami laba lauku puiša izliktajās lamatās.

Socioniķa komentārs: Bruno socioniskais tips ir Draizers. Jau trešo reizi Lienei iepatīkas spoguļa attiecību partneris un atliek konstatēt, ka viņai izveidojies nepareizs partnera izvēles modelis.

 (2015. g.) Neveiksmīgs attiecību veidošanas mēģinājums ar Guntaru Ošenieku - Jeseņins

                                

 Aizvadītajā vasarā dziedātāja Liene Šomase lielākoties saviesīgus pasākumus un burziņus apmeklēja pazīstamā dizainera Gosh jeb Guntara Ošenieka kompānijā. Un beidzamajā laikā Liene ar Guntaru tik ļoti satuvinājušies, ka staigā roku rokā.

Sākotnēji Vakara Ziņas jauno pāri manīja Dzintaru koncertzālē, apmeklējot Laimas Vaikules festivāla koncertus. Nesen pat Guntars Ošenieks bija sarīkojis Rīgā grandiozus Lienes ielas svētkus, kuros rosījās gan dizainers pats un viņa bērni no iepriekšējām attiecībām, kā arī muzikālu priekšnesumu klātesošajiem svētku viesiem sniedza apburošā Liene Šomase. Savukārt aizvadītās nedēļas nogalē uz «Prāta vētras» noslēguma koncertu Liene un Guntars ieradās, cieši sadevušies rokās.

 

Socioniķa komentārs: Guntara sociotips ir Jeseņins, atkal pusduālais partneris. No socionikas saderības viedokļa ne tik neveiksmīgs, bet šeit citus kritērijus neaplūkosim.

 

(2017. g.) Dziedātājas Lienes Šomases sirds vairs nav brīva?

                             

 Dziedātāja Liene Šomase pavasari sagaida ar košām krāsām apģērbā, prieku par veiksmīgiem projektiem un laimi ģimenē. Šai pavasarī Lienes acis mirdz sevišķi spoži – jau vairākus mēnešus viņa ir laimīga attiecībās ar bijušo volejbolistu Gintu Gulbi.

Mūzikas ierakstu kompānijas Mikrofona ieraksti divdesmit gadu svinības dziedātāja Liene Šomase apmeklēja pavadoņa Ginta Gulbja sabiedrībā. Kā raksta izdevums Kas Jauns, šī bija pirmā reize, kad pāris kopā parādījušies sabiedrībā.

Liene un Gints sociālajos tīklos draudzējas jau kādu laiku, bet tikai tagad izlēmuši kopā doties sabiedrībā.

Tomēr beidzot bijušā volejbolista Ginta Gulbja apskāvienos atradusi laimi Nu jaunā dziedātāja sapratusi, kāda laime, kad līdzās mīļotais vīrietis, un nevēlas par to visu stāstīt – šīs attiecības viņa vēlas pasargāt.

 

                            

 Koncerta aizskatuvē abi mīlinājušies un radījuši saskanīga, sirsnīga pāra iespaidu. Tiesa gan, viņi vairījās no iespējas tikt kopā nofotografētiem un arī nesniedza nekādus komentārus par savu attiecību statusu.

 Socioniķa komentārs: Ginta foto sociālajos tīklos gandrīz nav atrodams, tādēļ atturēsimies izteikt hipotēzi par viņa tipu. Viens vienīgs skops attēls no tāluma nevar kalpot kā avots tipa noteikšanai.

Spriežot pēc tā, ka Gints nodarbojies ar sportu, varētu cerēt, ka viņa socioniskais tips ir Džeks. Arī raugoties uz foto varbūtētu piebilst, ka 50% viņš ir Balzaks un 50%, ka viņš ir Džeks. Ja tas patiesi būs Balzaka vai Džeka tips, tad Liene patiesi varēs priecāties, ka beidzot atradusi īsto.

 

 Liene, Tu piederi III kvadrai un Tavi piemērotākie partneri ir tieši trešās kvadras, bet pretēji un papildinoši. Tie ir Džeks un Balzaks. Ar Džeku tev ir visaugstākais komforta baļļu skaits – 44, un tās ir aktivācijas jeb uzlādēšanas attiecības. Otrs piemērotākais partneris tev ir Balzaka tipa vīrietis, ar kuru komforts izteikts 43 ballēs un tās ir duālās vai līdzsvara attiecības. Tikai tad (un arī ne visos gadījumos) var cerēt, ka attiecībām būs nākotne.

 

Papildināts 26.06.2017.g un komentārs - pēc dažiem foto Gints vairāk atbilst introvertam intuitīvam tipam, kas liecina par labu Balzakam. Bet tas nav 100% apgalvojums.

        Savukārt aizvadītās nedēļas nogalē dziedātāja Instagram tīklā padalījusies ar foto, kurā viņa mīļi pozē kopā ar Gintu, un attēls papildināts ar ļoti romantisku vēstījumu.

 Mans mūris, mans atbalsts! Paldies Visumam, dabai, eņģeļiem un līdzcilvēkiem, fotogrāfijas aprakstā vēstījusi Liene.