Pārsteidz savus draugus!

Piedāvājam īpašu pakalpojumu!

      Iespējams, Tavs draugs vai paziņa ir dzīves krustcelēs un nebeidz sevi šaustīt ar pašpārmetumiem. Iespējams, draugam šķirta laulība, sarautas attiecības, viņš pārdzīvo, ka nespēj atrast saderīgu partneri, izjūt neveiksmes profesijas izvēlē, viņu nomoka nesaskaņas ģimenē un darbā.

      Socioniskā un psihosofiskā tipa noteikšana dos skaidrību Tavam draugam, kas dažkārt noder kā mierinājums.

      Pasniedz šo pakalpojumu kā dāvanu uz īpašiem svētkiem kopā ar Līvijas Miķelsones grāmatu - Atrodi sevi, un tici - draugs par to būs Tev bezgala pateicīgs!

      Mūsu pieredze liecina, ka vairākos gadījumos tas ir bijis patīkams pārsteigums ne tikai jubilāram, bet arī viņa tuviniekiem!

      Pakalpojuma cenas sākot ar 2018. gadu: par sociotipa noteikšanu - 40 Eiro, par psihosofiskā tipa noteikšanu - 25 Eiro. Taču ja vēlies, lai draugam vienas vizītes laikā nosaka abus tipus, maksa  - 55 Eiro.

     Grāmata Atrodi sevi! un Izdzīvo mūžu saskanīg! ir iegādājama uz vietas par atsevišķu bāzes cenu.

Mobilail telefons: 29 138 333.

e adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu