Kvalifikācijas paaugstināšanas kursi

 

       Ja vēlies dibināt savu biznesu, jeb jau nodibinātais tev nenes vēlamos rezultātus, jeb varbūt tu jau nodibinātā biznesā vēlies izveidot produktīvu komandu - apmeklē kvalifikācijas un izaugsmes piecu dienu kursus!

Četras dienas tiek veltītas socionikas teorijas apgūšanai. Maksa par kursiem 170 Eiro.

Tiem, kuri vēlas apgūt arī psihosofijas (socioniku papildinoša) teoriju, tiek rīkots vienas dienas seminārs . Maksa par semināru 50 Eiro.  

       Kursu programma veidota tā, lai katrs nonākt pie sava socioniskā un arī psihosofiskā tipa, kas ļaus apzināties savas spējas, stiprās puses, talantus, ļaus izprast vietu komandā, un galarezultatā ļaus darbā sasniegt maksimāli augstus rezultātus. Kursants izpratīs arī savas vājās puses, kuras nav jēgas pilnveidot, jo gaidāmos rezultātus tajās negūs.

       Kursus rīko biedrība "Socionika", to norises vieta Rīgā, Āraišu ielā 34.

Visērtākais kursu norises laiks strādājošiem ir sestdienas un svētdiena. Taču ja ir pieprasījums, kursi tiek rīkoti arī darba dienās.  Jebkurā gadījumā tiek gaidīts rakstisks pieteikums.

Par teorijas apgūšanu biedrība izsniedz kvalifikācijas apliecību.