Kvalifikācijas paaugstināšana

 

       Ja vēlies dibināt savu biznesu, jeb jau nodibinātais tev nenes vēlamos rezultātus, jeb varbūt tu jau nodibinātā biznesā vēlies izveidot produktīvu komandu - apmeklē kvalifikācijas un izaugsmes 4 dienu kursus!

      Kursos tu apgūsi socionikas teorijas pamatus. 

       Maksa par kursiem 170 Eiro.

       Tiem, kuri vēlas apgūt arī psihosofijas (socioniku papildinoša) teoriju, tiek rīkots vienas dienas seminārs. Maksa par semināru 50 Eiro.  

       Kursu programma veidota tā, lai katrs nonākt pie sava socioniskā un arī psihosofiskā tipa, kas ļaus apzināties savas spējas, stiprās puses, talantus, ļaus izprast vietu komandā, un galarezultatā ļaus darbā sasniegt maksimāli augstus rezultātus. Kursants izpratīs arī savas vājās puses, kuras nav jēgas pilnveidot, jo gaidāmos rezultātus tajās negūs.

       Kursus rīko biedrība Socionika, to norises vieta Rīgā. Katrā atsevišķā gadījumā tiek paziniņota adrese.

      Visērtākais kursu norises laiks strādājošiem ir sestdienas un svētdiena. Taču ja ir pieprasījums, kursi tiek rīkoti arī darba dienās.  

       Pieteikšanos uz kursiem, vai semināru gaidīsim uz adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

       Par teorijas apgūšanu biedrība izsniedz kvalifikācijas apliecību.