Prezentācijas lekcijas socionikā

      Biedrība "Socionika" mērķis ir izplatīt socioniku dažādās mērķauditorijās, it īpaši izglītības iestādēs, darba kolektīvos, klubos, ārstniecības iestādēs, kultūras centros.

 

 

  • socionikas prezentēšanas lekcija, minimālais  ilgums 2 stundas, maksa par lekciju - 60 Eiro. (Pakalpojums ir aktuāls tikai Rīgā. Tālākā izbraukumā papildus tiek rēķināti transporta - degvielas izdevumi.  
  • socionikas lekcija – seminārs, minimālais ilgums 5 stundas. Maksa par semināru - 130 Eiro.
  • studentiem un skolēniem socionikas prezentēšana pēc pieteikumiem, minimālais ilgums (bez tipa noteikšanas)  2 st., maksa 10 Eiro no personas. Tiek pieņemti kolektīvi pieteikumi, grupā ne mazāk kā 8 cilvēki. Grupas organizatoram lekcija bez maksas.

 

 

 

Prezentācijas lekcija - seminārs Sējas pagastā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezentācijas lekcija - seminārs biedrībā "Irlavas interešu klubiņš" 2013.gada 13.aprīlī