Personības indikatora noteikšana

 

      Prakse mūs ir pārliecinājusi, ka cilvēkam sev sociotipu ir grūti noteikt un atpazīt. Bieži vien cilvēks uzliek sev masku - reizēm viņš to dara apzināti, jo vēlas sevi idealizēt vai pasniegt citādāk nekā mājās vai ierastā gaisotnē, bet reizēm tas notiek tāpēc, ka cilvēks uzaudzis vidē, kur valdījušas nesaderīgas attiecības, vai arī dzīvojis, vai joprojām dzīvo kopā ar nesaderīgu partneri.

 

      Amats (piemēram, policista, grāmatveža, inspektora, skolotāja u.c.) arī uzliek savu masku, un kādreiz šī maska pielīp tiktāl, ka grūti saprast, kāds cilvēks patiesība ir. Dažiem maska nokrīt ātri, cits to nēsā gadiem ilgi. Tā, piemēram, Hamleta sociotipa cilvēki spēj nēsāt pat dažādu tipu maskas, jo lieliski prot iejusties citu cilvēku ādā un tēlā (tāpēc Hamleti ir teicami režisori un aktieri).

 

      Biedrības "Socionika" speciālistiem ir pietiekama pieredze, lai ātri palīdzētu jums atrast savu personības tipu - indikatoru. Šobrīd esam uzsākuši noteikt gan socionisko, gan psihosofisko tipu, kas atklāj cilvēka personību daudz precīzāk, kā tikai nosakot socionisko tipu.

      Ar 2018. gada janvāri maksa par sociotipa noteikšanas intervijas veidā  - 40 Eiro,

par psihosofiskā tipa noteikšanu atkārtortā vizītē - 25 Eiro.

Taču ja klients vēlas noteikt abus tipus vienas vizītes laikā, maksa ir samazināta - 55 Eiro.

Eksperte, socionikas maģistre

Līvija Miķelsone
Tel. 29138333,
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu