Šajā pārmaiņu laikmetā, kad izglītība maksā dārgi un no darba tirgus dalībniekiem tiek prasīta augsta profesionalitāte un darba rezultāti, par savu karjeru ir jādomā visa mūža garumā.

      Daudzi jaunībā izdarījuši nepareizu izvēli, par ko vēlāk ir dārgi samaksājuši. Pat augsti atalgotais un ilgi cerētais amats daudziem nav devis pietiekamu gandarījumu un padarījis dzīvi stresainu un neciešamu. Pagaidām socionika un to papildinošā zinātne - psihosofija ir zinātnes, kas dod precīzus ieteikumus profesijas izvēlē. Šo zinātņu priekšrocības ir spēja noteikt personas stiprās un vājās iezīmes, jau jaunībā apjaušot savus talantus.

 

      Socionika un psihosofija iesaka izvēlēties profesiju pēc savām spēcīgākajām rakstura iezīmēm, jo tikai tad cilvēks spēj  noturēties darba tirgū un konkurēt. Diemžēl daudzi, izvēloties studiju virzienu, cer attīstīt savas vājās iezīmes, jeb izvēlās tās "uz labu laimi". Pirmajā brīdī šādam cilvēkam var likties, ka tās attīstīsies un nostiprināsies, taču laika gaitā apstiprinās, ka izvēle bijusi kļūdaina. Turpmākajā dzīves posmā šāds cilvēks bieži mētājas darba un labākas dzīves meklējumos un jūtas nelaimīgs un nepiepildīts.

 

       Sākot ar 2018. gada janvāri socioniskā tipa noteikšanas cena intervijā - 40 Eiro, atsevišķā vizītē psihosofiskā tipa noteikšana intervijā - 25 Euro.  Taču ja klients vēlas noteikt abus tipus vienas vizītes laikā, maksa - 55 Eiro. Samaksā ietilpst piemērotāo profesiju pakete.

 

      Jauniešu grupām, atkarībā no to skaita, tiek piemērota cita - samazināta samaksa. 

      Zvaniet: mobilais telefons - 29138333, rakstiski: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu