Pilnvērtīga laime ir tikai saderīgā pāru kombinācijā!

 

      Par laimīgiem uzskatāma tāda ģimene, kurā visi ģimenes locekļi dzīvo psiholoģiskā komfortā un saskaņā. Ne katram dzīvē laimējas atrast saderīgu partneri. Ne katrreiz cilvēkam ir viegli izlemt šķirt laulību arī tad, kad  attiecībās izveidojusies milzīga plaisa.

      Socionikas un psihosofijas apvienojumā iespējams cilvēkiem palīdzēt izprast nesaskaņu cēloņus, kas dažkārt ģimenē noregulē situāciju un pāris uz laiku nomierinās, saglabājot laulību. Mēs atklājam objektīvo un reālo situāciju savstarpējo attiecību jomā, kas dažkāt ir sāpība, bet patiesa. Lēmuma pieņemšanu atstājam pāra ziņā,  ļaujot tiem izlemt - palikt kopā, vai šķirt kopdzīvi.  Jo cilvēks savu identifikācijas kodu mainīt nav spējīgs.

      Ģimenes konsultēšanas būtība - izskaidrot, kādās attiecībās ģimene dzīvo; sniegt ieteikumus savstarpējās attiecību izpratnē starp dzīvesbiedriem, kā arī radiem, draugiem. Izskaidrojam kā rast izpratni par bērnu raksturiem un viņu audzināšanu.

Pakalpojuma cena vienai personai - 40, Eiro, pārim - 65, Eiro.

socionikas maģistre Līvija Miķelsone
tel. 29138333,
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu