Katram ir tiesības būt laimīgam un mīlētam!

 

      Bieži pirmais iespaids par partneri ir mānīgs, jo partneris var iepatiokties tīri vizuāli. Tā ir dabīga cilvēka tieksme atyrast dzīves partneri, jo katrs vēlas mīlēt un būt mīlēts. Kad jaunības hormoni trako, vēlme atrast partneri tiek sasteigta.

      Ne katrs sastaptais pretēja dzimuma cilvēks var būt saderīga otrā puse. Tādi ir tikai daži no 16 sociotipiem, ar kuriem socionika spēj prognozēt, ka tiks nodzīvots skaists mūžs līdz sirmam vecumam.

 

      Mūsu biedrības pirmssākums bija nevalstiskā organizācija - iepazīšanas dienests "Skārleta", kura drīz pēc dibināšanas 1997.gadā pāru ieteikumos izmantoja socionikas metodes. Septiņu gadu laikā savas otrās pusītes atrada 550 pāri. Tas ir pietiekami pārliecinošs pierādījums tam, ka socionikas metodes strādā. Duālo attiecību pāri izveidojās 37% gadījumu, aktivizācijas attiecībās 31%, mirāžas attiecības 15% un pusduālās attiecībās 14%. Pārējie 3% pāru, kuri neklausīja padomam un izvēlējās nesaderīgu partneri, lielākoties savu laulību ir izšķīruši.

Šobrīd precizākai attiecību raksturošanai talkā nākusi psihosofija.

 

Maksa par viena tipa noteikšanu vienai personai - 55 Eiro, pārim -  75 Eiro.