Vadītāj!

Uzticies personas indikatoram (sociotipam + psihotipam), bet ne diplomam!

 

      Bieži vien uzņēmēji sākotnēji idealizē atrasto darbinieku, jo nepietiekami orientējas cilvēka raksturā. Daudzas īpašības tiek pārvērtētas, jo sākotnēji cilvēki cenšas izlikties labāki, gudrāki un kompetentāki nekā ir patiesībā. Iegūto diplomu skaits nav rādītājs augstai profesionalitātei un kompetencei profesijā. Uzņēmumu maksātnespējas faktiskais cēlonis bieži vien ir neatbilstoši iegūtā darbinieka profesija, īpaši vadošiem speciālistiem.

 

      Personālās atlases speciālists ar socionikas un psihosofijas zināšanām, ātri apstrādā nepieciešamo informāciju, un nosaka cilvēka atbilstību amatam.  Kā arī spējīgs komentēt, vai iegūtajā kvalifikācija attaisnosies darbībā. Turklāt, tā kā indikatora noteikšanā tiek izmantotas arī neverbālās reakcijas, kuras nav iespējams noslēpt un viltot, iestādes vadītājs varēs būt drošs par šāda darbinieka pakalpojuma kvalitāti.

 

Maksa par pakalpojumu - pēc vienošanās ar iestādes vadību. 

Biedrības Socionika  e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , mob.tel. 29138333.