Eirāzijas Savienības gars

 

Zīmīgs notikums 20.novembrī 2011. gadā

Vladimirs Putins

Sociotips: Maksims

II kvadra

Psihosofiskais tips: Platons

Aleksandrs Lukašenko

Sociotips: Žukovs

II kvadra

Psihosofiskais tips: Ahmatova

Nursultans Nazarbajevs

Sociotips: Žukovs

II kvadra

Psihosofiskais tips: Tvardovskis

      

       2011.gada novembra otrās dekādes ievērojamākais notikums pasaules mērogā ir Eirāzijas Savienības nodibināšana. Tā apstiprināta ar oficiāla sadarbības līguma noslēgšanu par muitas ūnijas izveidošanu starp Krieviju, Baltkrieviju un Kazahstānu. Kā visos savstarpējos darījumos starp 2.kvadras pārstāvjiem, tā arī šajā sadarbības līgumā ir sagaidāmi zemūdens akmeņi un slepenie pielikumi, kuri tautai paliks apslēpti. Par šādu 2. kvadras neatklātu rīcību liecina fakti no pasaules vēstures (kā piemēram, Molotova - Ribetenropa pakts). Tos ir piefiksējuši socionikas pētnieki. Tadēļ ieteikums - turēt ausis un acis vaļā! 

 

       Kas valstu prezidentus saistīja un viesa uzticību vienam pret otru?

 

       Trīs lielvalstu vadoņi kopēju valodu atrada kā vienas 2. kvadras pārstāvji pēc socionikas iedalījuma. Turklāt, visiem piemīt spēcīga loģiskā un sensorā funkcijas. No socionikas zināms, ka svarīgs savstarpēji saistošs elements ir kvadras vērtības. Otrajai kvadrai, kurai šie vadoņi piederīgi, tā ir vara, spēks, pakļaušana, entuziasms, kārtība, sistēma, likums, hierarhija, uzticība, romantika.

       Socionika skaidro, ka otrās kvadras valdīšanu raksturo diktatūras režīms un pastāvīga cīņa par varas pozīciju saglabāšanu, kuru spēj apstādināt tikai karš vai revolūcija. Otrā kvadra cīnās ne tikai par savas teritorijas neaizskaramību, bet arī par citu teritoriju kontroli un pat iekarošanu. Pasaules vēsturē otrās kvadras nākšanu pie varas cilvēki pazīst kā represīvu, un tā daudziem ir nepieņemama. Tās valdīšanas stils lielākajā daļā valstu tiek uztverts kā laikmetam neatbilstošs, stagnātisks, demokrātiju un uzskatu brīvību ierobežojošs. Visi, kas nostājas pret otro kvadru, tiek ierindoti nelabvēļos un sistēmas ienaidniekos. Tā rezultātā notiek vajāšanas, piespiedu izceļošanas un izraidīšanas no valsts, ieslodzīšana cietumā ideoloģisku apsvērumu dēļ. Neizpaliek atentāta un slepkavības mēģinājumi,  traucējošo darboņu pazušanas bez vēsts mīklainos apstākļos.

       Jā, šāds režīms ir vienīgais līdzeklis, kas var nosargāt lielas etniskas grupas vienotību, taču tanī pat laikā privātā uzņēmējdarbība tiek maksimāli slāpēta. Ievērojama nodokļu ienākumu daļa kalpo birokrātiskā un represīvā kontroles aparāta uzturēšanai.

       Diezgan droši var apgalvot, ka ekonomiskie labumi no Eirāzijas Savienības tiks pārdalīti par labu esošajai biznesa elitei, kuru šajās valstīs veido otrās kvadras pārstāvju vairākums. Laikā, kad pasaulē norit globalizācijas procesi, daudziem iedzīvotājiem nacionālās idejas uzturēšana nedod motivāciju palikt savā valstī, ja citur ir labākas iespējas. Tāpēc varas noturēšana vienas kvadras robežās parasti rada neatgriezeniskas sekas.  Visi cilvēki  vēlas dzīvot savā dzimtenē, būt pārtikuši, gūt drošības sajūtu, ne tikai pie varas esošās kvadras pārstāvji. Pasaulē un katrā valstī ir vajadzīgi visi 16 atšķirīgie sociotipi, jo tikai tā iespējama pilnvērtīga sabiedrības attīstība sasniedzams progress.

 

       Piezīme: šis raksts tapa 20.11.2011., bet jau 28.12.2011. par iespējamo revolūciju raksta krievu žurnālisti http://www.snob.ru/profile/9402/blog/44831. Tādējādi Krievijā briest revolūcija un pie varas var atnākt demokrātiskāki spēki, vai varī notikt traģiskākais notikumu pavērsiens - karš.