Eirāzijas Savienības gars

 

20.novembris 2011 gads

Vladimirs Putins

Sociotips: Maksims

II kvadra

Psihosofiskais tips: Platons

Aleksandrs Lukašenko

Sociotips: Žukovs

II kvadra

Psihosofiskais tips: Ahmatova

Nursultans Nazarbajevs

Sociotips: Žukovs

II kvadra

Psihosofiskais tips: Tvardovskis

2011.gada novembra otrās dekādes ievērojamākais notikums pasaules mērogā ir Eirāzijas Savienības nodibināšana. Tā apstiprināta ar oficiāla sadarbības līguma noslēgšanu par muitas ūnijas izveidošanu starp Krieviju, Baltkrieviju un Kazahstānu. Kā visos savstarpējos darījumos starp 2.kvadras pārstāvjiem, tā arī šajā sadarbības līgumā ir sagaidāmi zemūdens akmeņi priekš tautas un slepenie pielikumi. To apliecina pasaules vēsture (Molotova - Ribetenropa pakts) un socionikas pētījumi. Bet nebūsim tik naivi!

Kas valstu prezidentus saistīja un viesa uzticību vienam pret otru?

Trīs lielvalstu vadoņi kopēju valodu atrada kā vienas kvadras pārstāvji pēc socionikas, turklāt, visi ar spēcīgu loģisko un sensoro funkciju. No socionikas zināms, ka svarīgs saistošais elements ir kvadras vērtības. Otrajai kvadrai, kurai šie vadoņi piederīgi, tās ir vara, spēks, pakļaušana, entuziasms, kārtība, sistēma, likums, hierarhija, uzticība, romantika.

Socionika skaidro, ka otrās kvadras valdīšanu raksturo diktatūras režīms un pastāvīga cīņa par varas pozīciju saglabāšanu, kuru spēj apstādināt tikai karš un revolūcija. Otrā kvadra cīnās ne tikai par savas teritorijas neaizskaramību, bet arī par citu teritoriju kontroli un pat iekarošanu. Pasaules vēsturē otrās kvadras nākšanu pie varas cilvēki pazīst kā represīvu, un tā daudziem ir nepieņemama. Tās valdīšanas stils lielākajā daļā valstu tiek uztverts kā laikmetam neatbilstošs, stagnātisks, demokrātiju un uzskatu brīvību ierobežojošs. Visi, kas nostājas pret otro kvadru, tiek ierindoti nelabvēļos un sistēmas ienaidniekos. Tā rezultātā notiek vajāšanas, piespiedu izceļošanas un izraidīšanas no valsts, ieslodzīšana cietumā ideoloģisku apsvērumu dēļ, atentāta un slepkavības mēģinājumi un pazušanas bez vēsts mīklainos apstākļos.

Jā, šāds režīms ir vienīgais līdzeklis, kas var nosargāt lielas etniskas grupas vienotību, taču tai pašā laikā privātā uzņēmējdarbība tiks maksimāli slāpēta, bet ievērojama nodokļu ienākumu daļa kalpos birokrātiskās kontroles aparāta uzturēšanai. Tāpēc droši var apgalvot, ka ekonomiskie labumi no Eirāzijas Savienības vienalga tiks pārdalīti par labu esošajai biznesa elitei, kuru šajās valstīs veidos otrās kvadras pārstāvju vairākums. Tagad, kad pasaulē norit globalizācijas procesi, nacionālās idejas uzturēšana nedod motivāciju palikt savā valstī, ja citur ir labākas iespējas. Tāpēc varas noturēšana vienas kvadras robežās radīs neatgriezeniskas sekas, jo visi tipi grib dzīvot labi savā dzimtenē, ne tikai pie varas esošās kvadras pārstāvji. Katrā valstī ir vajadzīgi visi 16 sociotipi, jo tikai tā iespējama pilnvērtīga sabiedrības attīstība.

Piezīme: šis raksts tapa 20.11.2011., bet jau 28.12.2011. par iespējamo revolūciju raksta krievu žurnālisti http://www.snob.ru/profile/9402/blog/44831. Tādējādi Krievijā briest revolūcija un pie varas var atnākt demokrātiskāki spēki, vai varī notikt traģiskākais notikumu pavērsiens - karš.