Vai Ušakovs apprecēs Strautiņu?

Socionikā ir 16 attiecību veidi, bet duālās attiecības ir vissaderīgākās. Satiekot savu duālo, dažkārt cilvēki iemīlas pat no pirmā acu skatiena. Duālās attiecības vieno Nilu Ušakovu – Jeseņinu ar Ivetu Strautiņu - Žukovu. Iemīlēšanās notiek nemanot un pašam to ar sapratu novērst gandrīz nav iespējams. Mūsu mājas lapā duālo attiecību fotogelerijā viņi jau gadu atpakaļ savietoti kopā. Tas bija paredzams.

Ir vaicāts, kāpēc Strautiņa savas jūtas noliedz? Tie, kuri zina socioniku, saprot, ka loģiskajiem tipiem nepiemīt tendence izkratīt publiski savu dvēseli. Bet, būdama redzama persona, viņa ir spiesta atrunāties. Atzīšanos negaidiet! Un tas pat nav vajadzīgs.

Līdzīgs gadījums, pat vēl kuriozāks, notika ar Rēziju Kalniņu – Žukovu, kura, visticamāk, gluži negribot iemīlējās savā draudzenes vīrā – Jeseņinā. Tātad, arī duālās attiecības. Un vai Rēzija atzinās? Viņi situāciju atrisināja, izbraucot uz laiku no Latvijas. Un tur apprecējās.

Duāls kolēģis, tas ir stāsts par patiesu un bez nolūka iemīlēšanos. Jeseņinu nevar ieskaitīt donžuānos, taču viņa jūsmīgā dvēsele ļoti labi izjuta, ka pamazām to paņem darba kolēģe. Ne velti daudzi autori, tanī skaitā Svijašs, iemīlēšanos dēvē par īslaicīga prāta zaudēšanu.

Kad Ušakovs precējās ar tagadējo sievu Jeļenu Suharevu - Napoleoni, socioniķiem uzreiz bija skaidrs, ka ilgs mūžs šai laulībai pusduālo attiecībās nebūs. Pusduālo saites nav nepārraujamas, jo viņas jau iesākumā veidojas trausli. Tādēļ, nenosodīsim šos iemīlējušos, bet gluži otrādi, novēlēsim viņiem laimi!