Vai Valērija Maligina un Elīnas attiecības bija saderīgas?

 

Faktiski uz virsrakstā izsaknējošo jautājumu būtu samērā viegli atbildēt Noteikti nebija!

Kāpēc atbilde skan tik kategoriski?

To palīdz izprast un atbildi sniedz socionika. Lai to izskaidrotu lasītājam, vispirms nosakām katra socionisko tipu.

Fragmenti, kā Valēriju Maliginu raksturo Inese Galante:

Tādu, kāds bija Valērijs, otru neatrast. Viņš visu savu dzīvi bija atvērts, vienmēr gribēja visu izzināt, saprast un iepazīt. Ļoti mīlēja savu ģimeni. Par savu māti, meitām rūpējās un gādāja no sirds. Nevienu neatstāja kā izmantotu papīru. Viņš allaž gribēja atklāt sev jaunu pasauli. Kaut ko jaunu, nebijušu. Viņš bija 52 gadus vecs puisītis.

 

Socioniķa komentārs:

Faktiski atkrīt meklēt citus komentārus, jo izteiktais liecina par ētiku un intuīciju. Valērijs ir introverti intuitīvais ētiskais tips INFP jeb Jeseņins. Sievišķīgais tips, kuram blakus vajadzīga vīrišķā tipa sieviete, kāda ir Elīna, taču tikai no 2. kvadras. Elīna pieder 3. kvadrai.

 

Par Elīnu Maliginu Dzelmi

Praktiskā astroloģija: Krasi mainījusi sasuku, no maigas blondīnes kļūdama daudz puiciskāka un šķietami robustāka. Bet aiz trauslās formas ir gana dzelžains saturs. Elīna Maligina uz zemes stāv ar abām kājām un zina, ko vēlas. Materiālajai pasaulei, kas šajā gadījumā ir vienlīdzīga vārdam stabilitāte, ir liela nozīme viņas dzīvē, bet diez vai naudas dēļ rīkosies pretēji saviem ētikas principiem.

 

 

Socioniķa komentārs: Loģiku raksturojoša iezīme, jeb vīrišķā tipa sieviete.

Žurnāls Santa jautāja Elinai, ar ko viņai iepatikās viņas vīrs Valērijs Maligins. Elīna atbild, ka ne ar ko, viņai dzīves laikā bijuši divi vīri un neviens no tiem viņai nav iepaticies ne ar ko. Šādi sieviete uzskata, jo mīlas lietas ir sfēriskas lietas, lietas, kur tukšumam ir svars.

Bet par mīlestību es te nerunāšu - tā Elīna

 

Socioniķa komentārs: Loģiskais tips neprot formulēt mīlestību. Viņa izpratnē tās ir dzīves materiālās puses vajadzības. Tāds tips arī nespēj motivēt, ar ko iepaticies pretējais dzimums. Arī puiciskā sasuka atbilst vīrišķā tipa sievietei. Elīna pieder ekstravertam intuitīvi loģiskam tipam – ENTJ, jeb Džekam.

 

Inese Galante pastāsta, ka pēdējos gados Valērijs bija kļuvis citāds. Uz jautājumu, kā viņš jūtas jaunajās attiecībās, atbildējis: Zini, viegli nav! Vēl Inese intervijā piebilst saka:

Domāju, šīs attiecības paņēma daudz viņa enerģijas un spēka. Tas maksāja dārgi. Ir attiecības, kas cilvēku paceļ, un ir tādas, kas velk uz leju.

 

Beidzot ir oficiāli apstiprinājušas baumas par miljonāra Valērija Maligina un viņa skandalozās sievas mākslinieces Elīnas laulības beigām. To šonedēļ atklāja intervijā žurnālam Kas Jauns pati Elīna Maligina. Pēc laikrakstā rakstītā var noprast, ka sieviete vismaz tuvākā laikā plāno turpināt savu dzīvi Austrijā un realizēt sevi mākslā. Man vienkārši pietika! - tā Elīna.

 

Socioniķa komentārs: Signāli par ko, ka attiecības līdz kautiņiem saasinājušās tik neilgā laika posmā pēc kopdzīves uzsākšanas, apstiprina nesaderību arī pēc socionikas prognozēm. Kad palūkojamies sociotipu saderības tabulā, redzam, ka attiecības starp Valēriju un Elīnu tiek dēvētas “R” – par revīzijas.

Tās uzskatāmas kā vissmagākās starp laulātajiem. Iemīlēties var arī āzis dārzniekā un gulbis vēzī. Bet kāds ir turpinājums? Smaga vilšanās.

Kopdzīves prognozes revīzijas attiecībās – šķiršanās. Ja tas nenotiek, abu veselības stāvoklis tiek dragāts un jebkurā tandēma tas var novest pie fiziskas izrēķināšanās. Šo attiecību gala rezultāts smags, jo konfliktus īpaši smagi pārdzīvo ētiskie tipi.

 

Kurš vainīgs? Ir tikai divas atbildes – neviens, vai vainīgi abi!

Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā. Bijusī aktrise un režisora Dž.Dž.Dzilindžera kādreizējā mūza iekļūst arvien jaunos skandālos.

 

Socioniķa komentārs: Jebkādā atkarība viegli nokļūst tie kuri negūst savas misijas piepildījumu nedz profesionālā, nedz ģimenes dzīvē. Un kuri neredz izeju no sareģījumiem. Visticamāk tā bija noticis ar Elīnu. Arī Džilindžers (šķietami vienādo attiecības) nebija viņas saderīgais partneris.