Sociotipa noteikšanas testi

Piedāvājam iespēju noteikt savu sociotipu ar testu palīdzību! Taču atgādinām, ka testa ticamība nav augstāka par 35%, īpaši, ja cilvēks sevi slikti pazīst. Turklāt vairāk ticami būs tad, ja visos trijos testos iegūsi vienādu sociotipa nosaukumu. 

Tiklīdz būsi aizpildījusi (jis) testu, tev automātiksi tiks paziņots rezultāts. Atrodi sociotipi tabulā MK iegūtam  kodam (četru burtu kombinācijai) atbilstošo pseidonīmu, piemēram, ESFJ - Igo. Atliek sadaļā: Raksturojumi un fotogalerija atrast atbilstošo raksturojumu un to izlasīt. Ja tas vismaz par 75 - 80% atbilst tev, tad, visticamāk, socioniskais tips noteikts pareizi. Galveno akceptu par tipa atbilstību dosi Tu pats (pati).  

Starptipu attiecību kalkulators ievietots sadaļā: Saderība, nesaderība attiecībās Nr.4. Ja vēlies noskaidrot, kādas Tev, kā Igo tipam veidojas attiecības ar jebkuru no 16 tipiem, ievieto kalkulatorā savu tipa nosaukumu un pretējo. Nospiežot taustiņu, kalkulators automātiski izmetīs starptipu attiecību nosaukumu.

Tad atliek sadaļā: Saderība un nesaderība ar citu partneri, lasīt attiecīgo starptipu attiecību aprakstu. Pavērot komfortu vai diskomfortu balles.

 

  

 
1 Sociotipu saderības tabula
2 Sociotipu "MK" tabula
3 V.L.Miķelsones un E.Krumholca tests
4 J.Filatovas tests
5 V.Megedjas, A.Ovčarova tests