Kādas attiecības vieno šovbiznesa pāri

Как опознать социотип партнера

There are no translations available.

 

 

Rīga TV24 raidījuma Preses klubs vadītājs Aivis Ceriņš un telekanāla ziņu moderatore Lelde Lietaviete saderinājās 2016. gada 22. jūnijā. Taču precējušies viņi vēl nav, jo joprojām plāno kāzas.

Par cik kāzu rīkošana ieilgst, un par to tomēr turpina uzraudzīt prese, socionikaskolai radās interese papētīt – kādas attiecības vieno šo pāri.

                

  

Mīlnieki tikko nosvinējuši piecu gadu attiecību gadadienu un izlēmuši spert nākamo soli.

 

                        

Attiecības ir tabu tēma, par ko mēs esam norunājuši nevienam nestāstīt. Bildināšanas mirklis bija ļoti intīms un skaists, gan kāzas tādas būs. Tas paliks tikai starp mums, komentē Lelde.

Pāris atzīstas, ka kāzu datums vēl nav izvēlēts. Lelde gribētu precēties ziedoņa laikā, bet abi nav pārliecināti, vai pagūs sagatavoties kāzām. Vislielākā problēma esot ar kāzu svinēšanas vietu Latvijā, jo pārāk liela izvēle.

 

                                              

Visticamāk, kāzas rīkosim, apvienojot gan latvisko stilu, gan romantisko ar laulāšanās ceremoniju kā filmās, stāsta Aivis.

Bet Lelde piebilst: Vēl sarežģītāks jautājums par vietas izvēli ir pieņemt lēmumu par cilvēku, kam uzticēt vadīt savas kāzas. Negribam, lai vedējiem ir jāvada kāzas, jo vēlamies, lai mūsu draugi šo dienu var izbaudīt kopā ar mums. Tāpēc vadītājam būs ļoti svarīga loma. Bet ar kandidatūrām mums ir vesels saraksts izveidots. Šajā brīdī esam nosliekušies uz vadītāju trio, bet rēķināmies, ka viss vēl var mainīties.

 

                         

No bildināšanas brīža abi savām kāzām rūpīgi krāj naudu un atzīst, ka šobrīd ir atteikušies no impulsīviem pirkumiem. Arī līgavas kleita pagaidām vēl nav pasūtīta.

 

                                             

Esmu izdomājusi, ko ļoti komplicētu, un man ir jāatrod meistars, kurš spēs īstenot tik traku, bet skaistu ideju.. Es šo darbu vēls uzticēt ļoti īpašam profesionāliem, jo kāzu kleita – tas ir tāds mans ļoti rūpīgi izlolots sapnis, atzīst Lelde.

Aivis atklāj, ka standarta melnais kāzu uzvalks viņam noteikti nebūšot.

 

                                                        

Apskaužami uzņēmīgs un apķērīgs – šķiet, tā dažos vārdos varētu raksturot Rīga TV24 raidījuma Preses klubs vadītāju Aivi Ceriņu. Pēc izglītības viņš ir būvinženieris, pēc aicinājuma – aktieris, pēc nodarbošanās – TV personība, savulaik tirgojis hotdogus, mizojis baļķus ar slīmestu, strādājis noliktavā utt. Šo uzskaiti varētu turpināt teju bezgalīgi.

Speciālista komentārs:

Tātad Aivim iedzimts talants jeb to sauc arī par aicinājumu – aktieris, vai sabiedrības iekustinātājs. Tas liecina par dominējošo ētisko funkciju. Aivis Ceriņš pēc sociotipa - Dostojevskis

                                                         

Speciālista komentārs:

Grezns tērps ar kailās kājās ieautām siksniņu kurpēm, liecina par intuīciju. Varbūt moderni! Bet tas ir intuītu stils. Lelde pēc sociotipa – Hakslija.

Sava stila izkopšana Leldei nebija ne dienas, ne divu jautājums. Viņa stāsta, ka tā bija lēna, bet centieniem pilna sevis pieņemšana.

Gatavojoties iziešanai, ir pāris lietas, kam raidījumu vadītāja pievērš īpašu vērību. Svarīgākā no tām - ērti apavi. Vienmēr sev godīgi uzdodu jautājumu - vai ar šīm kurpēm varēšu nostaigāt visu dienu?

 

Speciālista komentārs:

Viss teiktas liecina par intuīciju, jo sensorā iezīme ir viņas vājā vieta. Sensoram ir iedzimta stila izjūta, un sensors ātri aptver, ko iegādāties. Un nevilcina laiku. Priekšrocība apavu ērtumam arī liecina par intuīciju, jo sensoram nepieciešama elegance, kaut arī dažkārt tas nav tik ērts nēsāšanai.

Pāri vieno “S” spoguļa attiecības, komforts ballēs starp diviem intuītiem šinī tandēmā tikai 9 balles. Bet ar saderīgu partneri varētu būt 42.

Problēmas jau ir sākušās ar lēmuma pieņemšanu, kas intuītiem tiešām dažkārt ieilgst gadiem. Turklāt sensoriem tas paveicas ātri. Abi ir publiskas personas, un piemēroti savai darbībai. Taču mājas dzīvē var iestāsies rutīna, kad ikdienas pienākumus, rūpes par mājokli, saimnieciskām lietām, gribēsies gaidīt no cita. Arī pienākumu sadalīšanā šādā tandēmā ar laiku veidojas neapmierinātība.

Gan Lelde, gan Aivis pieder 4.kvadras Ideālistiem, tādēļ arī tiek idealizēta kāzu norise, tās vietas un tērpu izvēle. Abi ētiskie un intuitīvie, Aivis intraverts, Lelde ekstraverta.

Leldei pēc socionikas prognozēm saderīgākais partneri ir no 4. kvadras Gabēns vai Štirlics, savukārt Aivim vispirms Štirlica sieviete, tad Gabēna.

Zīmīgi, ka šajā kultūras periodā tieši spoguļa attiecību pāri skaitliskā ziņā visbiežāk vieno kopdzīves. Spoguļa attiecībās viegli uzsākas sarunas, un pāris ātri satuvinās. Taču statistiski ap 68% viņi izšķiras līdz astotajam kopdzīves gadam.

Taču mūsu novēlējums - lai jums veicas kopdzīvē!